Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Ventspils novadā sarūkoša skolēnu skaita dēļ slēdz skolu bērniem ar īpašām vajadzībām
Ventspils novadā jauno mācību gadu nesagaidīs Anahites pamatskola, kas darbojās nomaļajā Stiklu ciematā. Novada pašvaldība lēmusi, ka skolēnu skaits nav atbilstīgs reālajām izmaksām un specializēto internātskolu nodevusi likvidācijas procesam. Lai pievērstu uzmanību slēgtajai skolai, kurā mācījās bērni ar īpašām vajadzībām, Stiklu ciematā izskanējis arī Liepājas Austrasbērnu koncerts skolas kolektīva atbalstam.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ventspils novada Ancē protestā pret reformu gatavo būrus pūcēm
Ventspils novada Ancē otrdien, 3. martā, gatavoja būrus pūcēm. Cilvēki pulcējās, ne tik daudz domājot par putnu dzīves apstākļu uzlabošanu, bet gan, lai protestētu pret teritoriālās reformas pašreizējo modeli, kas paredz Ventspili apvienot ar novadu. Viens no būriem paredzēts tieši reformas modelim un, kā teica akcijas dalībnieki, tas jānogremdē dziļajos Rīgas pagrabos uz visiem laikiem.
Veido seno dorpriežu karti
Mūsu senči medu ieguva no dobumiem kokos, kur bišu saimei iekārtoja īpašu dori. Dorkoki joprojām sastopami Latvijas mežos un ceļmalās. Ventspilnieks Agris Āboliņš jau gadu veido karti – ceļvedi uz simtgadīgajām dores priedēm.     
Labragā turpinās stāvkrasta nogruvumi – šoreiz jūrā nonāk daļa meža
Daudz lielāks un bīstamāks nekā janvāra sākumā Labraga ciema stāvkrasta nogruvums šonedēļ atkal nepatīkami pārsteidzis atpūtas centru „Imantas”. Tur naktī no 3. uz 4. februāri mierīgos laika apstākļos nobrucis stāvkrasts ar daļu meža aptuveni 100 metru garumā un 20 metru platumā. Nogruvums ir bīstams, tāpēc Jūrkalnes pagasta pārvalde jūras krastā ir novilkusi brīdinājuma lentu, lai interesenti, kuri mēdz apmeklēt šo vietu, neriskētu ar savu  dzīvību.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt