Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Ventspils novadā sarūkoša skolēnu skaita dēļ slēdz skolu bērniem ar īpašām vajadzībām
Ventspils novadā jauno mācību gadu nesagaidīs Anahites pamatskola, kas darbojās nomaļajā Stiklu ciematā. Novada pašvaldība lēmusi, ka skolēnu skaits nav atbilstīgs reālajām izmaksām un specializēto internātskolu nodevusi likvidācijas procesam. Lai pievērstu uzmanību slēgtajai skolai, kurā mācījās bērni ar īpašām vajadzībām, Stiklu ciematā izskanējis arī Liepājas Austrasbērnu koncerts skolas kolektīva atbalstam.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Sāk vēja parka «Tārgale» būvniecību Ventspils novadā
Enerģētikas uzņēmumu grupa “Utilitas” Ventspils novada Tārgales pagastā aprīlī sāks vēja parka “Tārgale” būvniecību, informēja uzņēmumā. Projekta pirmajā kārtā tiks sagatavota infrastruktūra 14 vēja turbīnu ar kopējo jaudu 58,8 MW uzstādīšanai. Vēja parks ekspluatācijā tiks nodots 2022. gada rudenī. 
Gada ģeovieta Staldzenes stāvkrasts slēpj arheoloģijas dārgumus
2021. gada ģeovieta Staldzenes stāvkrasts slēpj Baltijas reģionā unikālus dabas objektus, turklāt šai vietā uzietie senlaiku atradumi arīdzan atklāj daudz ko par Latvijas aizvēsturi, raidījumam "Vides fakti" uzsvēra Ventspils muzeja direktora vietnieks, vadošais pētnieks Armands Vijups.
Ventspils novadu pārņēmis auto orientēšanās bums
Meklēt suitu meitenes brunčos vai dziedāt burdonā tautasdziesmas. Meklēt dižkokus un kraut akmeņus – tie ir tikai daži no uzdevumiem, ar ko jānodarbojas, ja piedalās autoorientēšanās sacensībās Ventspils novadā. Šāda iespēja aizrāvusi daudzus – tā arī īsinot laiku pandēmijas apstākļos.
Staldzenes stāvkrastu pamazām paņem jūra
Staldzenes stāvkrastu šobrīd atdodam jūrai – ik gadu vismaz vienu metru. Tieši tādēļ 6 kilometrus garais jūras krasta posms Ventspils pusē šogad ekspertu balsojumā izvēlēts par 2021. gada īpašo ģeovietu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt