Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Ventspils novadā sarūkoša skolēnu skaita dēļ slēdz skolu bērniem ar īpašām vajadzībām
Ventspils novadā jauno mācību gadu nesagaidīs Anahites pamatskola, kas darbojās nomaļajā Stiklu ciematā. Novada pašvaldība lēmusi, ka skolēnu skaits nav atbilstīgs reālajām izmaksām un specializēto internātskolu nodevusi likvidācijas procesam. Lai pievērstu uzmanību slēgtajai skolai, kurā mācījās bērni ar īpašām vajadzībām, Stiklu ciematā izskanējis arī Liepājas Austrasbērnu koncerts skolas kolektīva atbalstam.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Sākas pirmās Gaisa spēku militārās mācības «Silent Owl»
Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Aviācijas bāzē Lielvārdē un Ventspils novada Vārves pagastā sākas militārās mācības „Silent Owl” jeb „Klusā pūce”, lai pārbaudītu un pilnveidotu Gaisa spēku un Zemessardzes spējas rīkoties krīzes situācijās. „Klusās pūces” mācības notiek pirmo gadu, bet tās norisināsies arī turpmākajos gados.
Ventspils pusē satraukums par ieceri vēja ģeneratoru celt debesskrāpju augstumā
Deviņu deviņstāvu māju augstumā – tik augsta varētu būt viena vēja turbīna, ko Dānijas uzņēmēji un kompānija SIA “Ventspils Wind” gribētu uzbūvēt Ventspils apkārtnē. Iedzīvotāju izveidotā iniciatīvas grupa „Pret vēja turbīnām Z-Kurzemē” ceļ trauksmi gan par šo, gan citiem plānotajiem projektiem un vāc parakstus pret iespaidīgā izmēra vēja ģeneratoriem. Viņi satraucas, kā tie varētu ietekmēt cilvēku veselību un ainavu Ventspils apkārtnē.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt