Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Popes skola svin 170 gadus ar fotoizstādi un īsfilmu
Šogad Ventspils novada Popes skola svin 170 gadu jubileju. Pirms gada tika sākts fotoprojekts,
kur skolēni, pedagogi un vietējie iedzīvotāji dienas garumā iejutās agrāko laiku tēlos, lai rekonstruētu vēstures notikumus. Tas tagad pabeigts – tapusi fotoizstāde un neliela īsfilma.
PVD: Iespējams, vienīgais efektīvais līdzeklis cīņā ar Āfrikas cūku mēri būs vakcīna
Pēc Āfrikas cūku mēra uzliesmojuma mājas cūkām Ventspils novadā ierobežota divu citu komercsaimniecību darbība. Kaimiņu cūku novietnēm aizliegts pārvietot cūkas, kā arī izvest cūkgaļu ārpus aizsardzības teritorijas vismaz pusotru mēnesi, līdz slimības skartajā saimniecībā tiks pabeigti dezinfekcijas pasākumi. Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) atzīmēja, ka, iespējams, vienīgā efektīvā metode cīņā ar slimības izplatību savvaļā būs vakcīna, kuru joprojām izstrādā Eiropas valstu pētnieki. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Desmit atkritumu poligonu vietā pieci – politiska izrēķināšanās vai centieni mazāk piemēslot valsti?
Dažas pašvaldības un arī vides organizācijas kājās sacēlusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas iecere pēc trim gadiem divreiz samazināt atkritumu poligonu skaitu. Tādējādi pašreizējo desmit izgāztuvju vietā paliktu tikai piecas. Ministrija skaidro, ka tādai domai ir racionāls pamats, jo apglabājamo atkritumu apjoms ir jāsamazina līdz minimumam, tāpēc nebūtu jēgas turpināt uzturēt tik daudz poligonu. Savukārt daļa pašvaldību tur saredz politisku izrēķināšanos, jo aizslēgt domāts izgāztuves vietvarās, kur saimnieko valdības opozīcijas partijas.
Zlēku baznīcai dāvina jaunu kroņlukturi
Ventspils novada Zlēku iedzīvotāji stāsta, ka ciema sirds ir 1645. gadā celtā baznīca. Dievnamā kalpo evaņģēliski luteriskā draudze. Gadu gaitā baznīca ir ievērojami cietusi, bet tagad dāvanā no kādas ģimenes saņēmusi jaunu kroņlukturi. Baznīcām nepieciešamais ir jāsagādā no ziedojumiem, tāpēc šāds dāvinājums tiek ļoti novērtēts.
Vārvenieki nemierā ar ceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus nobrauktuvēm
Rit pēdējie darbi valsts reģionālā autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus būvniecībā. Ventspils novada Vārves pagasta iedzīvotāji ir neapmierināti par to, kā izbūvētas vairākas šī ceļa nobrauktuves. To platums pēc pārbūves ir samazināts, un tādējādi apgrūtināta smagās tehnikas nogriešanās no ceļa. Turklāt radīti arī draudi ceļu satiksmes drošībai, jo smagajai tehnikai nākas iebraukt pretējā braukšanas joslā, apstādinot visu pārējo satiksmi.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt