Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vietas "Kustība "Par!""
1 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
Ziņas
Pašvaldības ne vienmēr rīko konkursu izpilddirektoru un pārvaldnieku izvēlei
Neilgi pēc jauno novadu domju ievēlēšanas tajās jāizraugās arī izpildvaras vadība. Lai gan labākā prakse paredzētu izpilddirektoru, pilsētu un pagastu pārvaldniekus izraudzīt atklātā konkursā, spēkā esošais likums to neprasa, un ne vienmēr tā notiek. Ir gadījumi, kad konkurss rīkots tikai tāpēc, ka domes deputāti nav spējuši vienoties par labu kādam kandidātam. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kvadriciklisti mežos nesankcionēti braukā un bojā zemsedzi
Kvadriciklisti mežos nesankcionēti braukā un bojā zemsedzi. Ar to neapmierināti arī attiecīgo mežu tuvējo pašvaldību iedzīvotāji. Viena no šādām vietām ir Garkalnē, kur policija uzsākusi vairākas administratīvās lietas. Tikmēr Ložmetējkalnā neatgriezeniski sabojātas vēsturiskās liecības. Daudzviet iedzīvotāji cenšas ar šī sporta veida piekritējiem cīnīties pašrocīgi – izvietojot barjeras un citus traucēkļus. Madonā tas novedis pie nelaimes gadījuma, kurā bojā gājis transportlīdzekļa vadītājs.
Spēcīga un ar jaunām iecerēm. Durvis ver apvienotā skola Ropažos
Šogad mācības Latvijas skolās sāka aptuveni 215 000 skolēnu, no kuriem 20 000 šī bija pirmā diena pirmajā klasē. Salīdzinājumā ar iepriekšējo mācību gadu skolu skaits šogad sarucis par vairākiem desmitiem. Reorganizācija turpināsies, bet nesen tā noslēgusies Ropažos – tur tagad ir viena spēcīga Ropažu novada vidusskola, kas izveidota, apvienojot divas skolas.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt