Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vietas "Kustība "Par!""
1 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
Ziņas
Pašvaldības ne vienmēr rīko konkursu izpilddirektoru un pārvaldnieku izvēlei
Neilgi pēc jauno novadu domju ievēlēšanas tajās jāizraugās arī izpildvaras vadība. Lai gan labākā prakse paredzētu izpilddirektoru, pilsētu un pagastu pārvaldniekus izraudzīt atklātā konkursā, spēkā esošais likums to neprasa, un ne vienmēr tā notiek. Ir gadījumi, kad konkurss rīkots tikai tāpēc, ka domes deputāti nav spējuši vienoties par labu kādam kandidātam. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ar atgriešanos Garkalnes mēra krēslā Bauze-Krastiņš varētu bruģēt ceļu uz jaunā Ropažu novada vēlēšanām
Kad pērnā gada sākumā Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš (Latvijas Zemnieku savienība) atkāpās no Garkalnes novada mēra amata, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) neslēpa, ka tieši tajā dienā jau bija sagatavojusi dokumentu par viņa atbrīvošanu, jo novada domē konstatēti daudz un būtiski pārkāpumi. Tagad Garkalnes domē notiekošās politiskās pārbīdes ļauj secināt, ka Bauze-Krastiņš varētu atgriezties mēra krēslā, vadot vienu no bagātākajām Latvijas pašvaldībām un bruģējot ceļu uz gaidāmajām vēlēšanām.
Ropažu novadā eksperimentā pēta senlaicīgu kokogļu ieguves metodi
Aizvadītajās nedēļās, izmantojot eksperimentālās arheoloģijas metodi, interesants un vēl nebijis pētījums veikts Ropažu novadā. Šī pētījuma mērķis – iegūt kokogles, kā to darīja kādreiz. Šim nolūkam tika izveidots kokogļu dedzināšanas uzkalniņš, un trīs nedēļas tika veikta dedzināšana.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt