Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vietas "Kustība "Par!""
1 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
Ziņas
Pašvaldības ne vienmēr rīko konkursu izpilddirektoru un pārvaldnieku izvēlei
Neilgi pēc jauno novadu domju ievēlēšanas tajās jāizraugās arī izpildvaras vadība. Lai gan labākā prakse paredzētu izpilddirektoru, pilsētu un pagastu pārvaldniekus izraudzīt atklātā konkursā, spēkā esošais likums to neprasa, un ne vienmēr tā notiek. Ir gadījumi, kad konkurss rīkots tikai tāpēc, ka domes deputāti nav spējuši vienoties par labu kādam kandidātam. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

«Tautas panorāma»: Jauno lielāko Ropažu novadu gaida ar bažām
Skeitparki un slidotavas visos pagastos, jauni gājēju un velosipēdistu celiņi, investoru piesaistes programma novadam, kā arī kvalitatīvi sociālie un kultūrvides pakalpojumi iespējami tuvāk dzīvesvietai. Šādus solījumus partiju programmās var izlasīt jaunā Ropažu novada iedzīvotāji. Pēc pašvaldību reformas novada robežas ievērojami paplašinājās, tāpēc iedzīvotāji ir skeptiski par to, kā izdosies nodrošināt tikpat pieejamus pakalpojumus kā līdz šim. 
Politologs: Kārtējā domes vadības maiņa Garkalnē notikusi, lai mobilizētu vēlētājus jaunajā Ropažu novadā
Mēneša laikā Garkalnes novadā notikusi pamatīga vadības krēslu pārbīde, kā rezultātā novada vadības groži uz pāris mēnešiem atkal nonākuši Latvijas Zemnieku savienības (LZS) rokās. Jaunievēlētais priekšsēdis Edgars Treibergs to sauc par centieniem esošos labumus garkalniešiem saglabāt arī jaunajā Ropažu novadā, kurā pēc vēlēšanām būs arī Garkalne. Savukārt politologs Filips Rajevskis uzskata, ka vadības maiņa notikusi, lai mobilizētu vēlētājus jaunajā Ropažu novadā. 
Ropažu novadā daudzdzīvokļu mājas siltināšanu kavē nelikumīgi ierīkoti skursteņi
Dzīvokļu īpašnieku biedrība “Zītari-3” Ropažu novada būvvaldē 2019. gadā iesniedza pieteikumu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas siltināšanai, taču projekta saskaņošanas darbi būvvaldē nesokas, jo ēka neatbilst ugunsdrošības prasībām. Tā kā pašvaldība Zītaros jau 90. gados slēgusi centrālo katlu māju, katrā dzīvoklī ierīkota sava individuālā apkures sistēma.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt