Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 0 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums
6 vietas Jaunā VIENOTĪBA, "Kustība "Par!"", LATGALES PARTIJA
6 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Uguns Latgalē neizposta cerību par jaunu ģitāru darbnīcu
Pērngad ugunsgrēks iznīcināja vienīgo ģitāru darbnīcu un muzeju Latgalē. Radu, draugu un pilnīgi svešu cilvēku palīdzīgā roka, kā arī finansiālais atbalsts bija galvenā motivācija un iedvesma tās īpašniekam Jānim Kuzminskim drīz vien sākt domāt par darbnīcas atjaunošanu. Līdz šim ir tapusi pagaidu ēka, kur tiek pabeigtas iesāktās un no ugunsgrēka izglābtās ģitāras, vienlaikus gatavojoties jaunās ģitāru darbnīcas būvniecībai.
Rēzeknes pilsētai un Rēzeknes novadam par apvienošanos domas atšķiras
Lai gan viens administratīvi teritoriālās reformas process jau aiz muguras, priekšā nākamais – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosinājusi no 2025. gada piecas valstspilsētas apvienot ar tām līdzās esošajiem novadiem. Tomēr gan pašreizējā sadarbība, gan atšķirīgie viedokļi par to, kā turpmāk dzīvot, liecina, ka apvienošanās process varētu nebūt viegls Rēzeknes pilsētai un Rēzeknes novadam.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzeknes novadā nepiemērotas ceļu nobrauktuves apgrūtina darbu zemniekiem
Rēzeknes novadā pēc seguma atjaunošanas valsts nozīmes autoceļam tā piegulošo zemju īpašnieki ir neapmierināti ar izbūvētajām ceļa nobrauktuvēm, kas esot šaurākas par iepriekšējām. Īpaši tas skar lopkopjus un zemniekus, kuriem jāspēj izmanevrēt pa šīm nobrauktuvēm ar lauksaimniecības tehniku. Lai no saimniecības nokļūtu uz lielā ceļa, zemniekiem nākas braukt pat pa apsētajiem tīrumiem.
Brasā nogruvusi divstāvu ķieģeļu ēkas siena; cietis viens cilvēks
Otrdien, 22. jūnijā, īsi pēc plkst. 11 Rīgā, Brasas rajonā, būvdarbu laikā nogruvusi divstāvu ķieģeļu ēka. Negadījumā cieta viens cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Ēka atrodas norobežotā teritorijā – būvlaukumā, tāpēc, par laimi,   vairāk cietušo nav.
Režisors Mārtiņš Eihe: Kultūra šobrīd ir viens no retajiem ētikas kompasiem
"Man liekas, ka nav nepieciešama totāla krievu integrācija latviskā kultūrvidē, mums ir nepieciešama savstarpējā lojalitāte. Un spēja saprast un izprast otra vērtības," teic režisors un Rēzeknes teātra "Joriks" mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Eihe, aicinot atcerēties, ka valsts nav nekas mistisks, bet tie ir cilvēki.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt