Dzimšanas gads: 1982

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

1 Viena praktiska lieta, ko es noteikti gribu izdarīt mūsu pašvaldībā?
Infrastruktūras sakārtošana ir svarīgākā problēma, kas būs jārisina jaunā Mārupes novada deputātiem. Jebkurš šāds uzlabojums padara kvalitatīvāku iedzīvotāju ikdienu, pieejamākas kultūras, sporta un izglītības iespējas, kā arī sekmē uzņēmējdarbību.
2 Es vēlos panākt, lai pašvaldība prioritāri atbalstītu (norādiet maksimums 2 sabiedrības grupas, NVO vai nozares):
Lai pašvaldība turpina prioritāri atbalstīt ģimenes ar bērniem un pensionārus, organizējot dažādus atbalsta, kultūras un sporta pasākumus sadarbībā ar vietējiem uzņēmējiem, “Pierīgas Partnerību” un “VARAM”.
3 Manas kā deputāta prioritātes pašvaldības investīcijām būs (nosauciet maksimums divus projektus, norādot, vai tie būtu novada centrā vai perifērijā):
Infrastruktūra - centralizēti ūdenssaimniecības pakalpojumi un sporta, bērnu rotaļu laukumi visos novada ciemos, Piņķu un Babītes ciema centru sakopšana, sabiedriskā transporta pieejamība, dabas parku izveide, veloceliņu un ietvju izbūve, ceļa segums
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Latvijas Universitāte 2014 Bakalaura grāds, Komunikāciju zinātnes
Darbavieta Amats
"PBC" SIA Valdes locekle
Jaunumi

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt