Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai", "POLITISKĀ PARTIJA IZAUGSME"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas Partija "Vienoti Latvijai"
Ziņas
Gaiziņkalna virsotnes dāvināšana Latvijas valstij joprojām strupceļā
Lai Latvijas augstākajā vietā Gaiziņkalnā allaž plīvotu sarkanbaltsarkanais karogs, tam jāpieder latviešu tautai. Ar šādu pārliecību ASV dzīvojošie Gaiziņkalna mantinieki ir izteikuši vēlmi kalna virsotni atdāvināt valstij. Viena no mantiniecēm ir devusies mūžībā, un tas, iespējams, var mainīt Gaiziņa likteni.
Pašvaldības turpina cīņu ar latvāņiem; Cēsu novadā – piecgades plāns
Lai gan cīņa pret latvāņu izplatību Latvijā turpinās, ik gadu tūkstošiem hektāru aizņemti ar šo invazīvo augu, kas savulaik ievests no Krievijas kā lopbarība. Pirms vairāk nekā desmit gadiem pašvaldībām vēl bija pieejams valsts atbalsts, lai latvāņus iznīcinātu, taču valsts no tā atteicās. Tā nu pašlaik pašvaldības ar to cīnās saviem spēkiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ļaudonieši uz novada centru varēs nokļūt pa asfalta ceļu
Vairāk nekā sešdesmit gadus ilga cīņa par vismaz vienu asfaltētu segumu līdz novada centram – tas ir stāsts par Madonas novada Ļaudonu. Tur pēc neskaitāmām vēstulēm, vizītēm ministrijās un pat iedzīvotāju piketiem, beidzot uzsākti ceļa pārbūves darbi. Tiesa, arī šoreiz neiztiekot bez klupšanas akmeņiem.
Atjauno nesaskaņoto darbu laikā papostīto Avotiņu pilskalnu un senkapus
Pagājušā gada augustā nesaskaņotu mežistrādes darbu laikā Madonas novadā tika bojāti divi kultūras pieminekļi. Darbu veicējam – "Latvijas Valsts mežiem" – Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde piemēroja 2500 eiro sodu par senkapu postījumiem un izteica brīdinājumu par pilskalna izbraukāšanu. Gadu pēc notikušā beidzot norit atjaunošanas darbi.
Madonā sarkanarmieti pārbedī no skolas pagalma uz karavīru kapiem
1944. gadā nāvējoši tika ievainots Sarkanās armijas virsnieks, ģenerālmajors Nikolajs Jakuņins. Apglabāja viņu Madonā – par kara hospitāli pārveidotās skolas priekšā. Nupat aizvadīta viņa ekshumācija, jo, kā uzskata madonieši, nav pareizi, ka pie Madonas Valsts ģimnāzijas atrodas kaps – mirušo vieta ir kapsētā.
Madonā septīto gadu pēc kārtas spēkiem mērosies pasaulē labākie rollerslēpotāji
Augusta pēdējā nedēļas nogalē Madonā risināsies sezonas trešais Pasaules kausa posms distanču slēpošanas vasaras paveidā – rollerslēpošanā. Pirmoreiz šāda līmeņa sacensības Madonā notika 2015. gadā, un kopš tās reizes sacīkstes risinās katru gadu. Šogad dalību apstiprinājuši gandrīz simt dalībnieku no 10 valstīm.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt