Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas VIDZEMES PARTIJA
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Novadu reforma: Vismaz 10 vietvaras plāno vērsties Satversmes tiesā
Līdz šim ar iebildumiem pret novadu robežu grozīšanu un administratīvi teritoriālās reformas skatīšanas procesu Satversmes tiesā plānojušas vērsties Limbažu, Kandavas un Ikšķiles novada pašvaldības, taču pieteikumus gatavos vēl vairākas vietvaras, kuru argumenti neesot uzklausīti un kuras iebilst par plānoto jauno novadu robežām.
Skultē neskaidrības par projektu finansēšanu pēc novadu reformas
Limbažu novada Skultes ciemā noslēgumam tuvojas multifunkcionālā centra būvniecība. Patlaban tur būvnieki veic vēl pēdējos darbus un jau drīzumā gaidāma centra atklāšana, bet, ņemot vērā, ka Skultes pagastu ir paredzēts pievienot plānotajam Saulkrastu novadam, pašvaldība norāda, centra būvbiecībai tomēr ir izlietota arī Limbažu novada iedzīvotāju nauda. Līdz ar to nav skaidrības, kurai no vietvarām tad turpmāk būs jāturpina šī projekta realizācija.
Iedzīvotāji ar autobusiem un lauku tehniku dosies protestēt pret Limbažu novada sadalīšanu
Trešdienas, 5.februāra, pēcpusdienā ar vairākiem autobusiem un lauksaimniecības tehniku uz kaimiņnovadu – Saulkrastiem – dosies Limbažu novada iedzīvotāji, lai piketā paustu savu viedokli par administratīvi teritoriālo reformu. Saulkrastos notiks reformas komisijas locekļu klātienes konsultācija, un iemesls limbažnieku protestam ir iecerētā Limbažu novada sadalīšana  – Vidrižu un Skultes pagastus pievienojot Saulkrastu novadam, ko tagad kartē paredzēts iezīmēt no jauna. Limbažu novads bija viena no tām pašvaldībām, kas atbalstīja reformu, bet paužot nostāju, ka novads paliek nesadalīts. Taču janvāra nogalē kļuva skaidrs, ka Limbažu novadu tomēr iecerēts dalīt.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt