Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas VIDZEMES PARTIJA
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Skultes pagasta pievienošana Saulkrastu novadam – problēmu gūzma limbažniekiem
Nākamais gads solās būt izaicinājumu pilns topošajam Limbažu novadam, jo, kā paredz Administratīvi teritoriālā reforma, tad pēc vēlēšanām – ar jūliju – Skultes pagasts tiks atdalīts un pievienots jaunajam Saulkrastu novadam. Taču budžets līdz pat gadam beigām Limbažu novadam jāveido kopā ar Skultes pagastu. Neskaidrie jautājumi ir gan par to, kā notiks šī kopdzīve divos novados, gan arī par to, kā reāli noritēs mantas un arī dažādu saistību pārdale.
Lādes pamatskolas ēkā atdzīvosies vēsture un uz salidojumu sauks skolas zvans
Pirms 17 gadiem Lādes pamatskolu piemeklēja tāds pats liktenis, kā daudzas mazās lauku skolas – tā tika slēgta. Ilgus ēka stāvēja tukša, to vairākkārt mēģināja pārdot izsolēs, pat pārdēvējot par Jaunlādes muižu, lai tādējādi pirkums būtu pievilcīgāks, bet pirktgribētāji tā arī neatradās. Tagad Lādes skolai ir savi saimnieki – Austrālijas latviete Sandra Kļaviņa ar savu vīru Adriano Karlēzi. Jaunie saimnieki nākotnē ēku redz kā vietu, kur varētu uz dažādiem pasākumiem sanākt vietējie cilvēki, bet pats galvenais – ir vēlme saglabāt skolas vēsturi, un nākamajā gadā solīts rīkot pat skolas audzēkņu salidojumu.
Akcijā Limbažos liek domāt par operatīvā transporta piekļuvi mājām
Operatīvajam dienestam daudzdzīvokļu namu pagalmi bieži vien ir liels izaicinājums, jo tajos novietotās automašīnas traucē iespējami ātri piekļūt nelaimes gadījuma vietai. Lai pievērstu uzmanību šai problēmai, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests(VUGD) rīko akciju, kuras laikā pārbauda pagalmu pieejamību. Problēmas konstatētas arī Limbažos.

“Šis ir viens no piemēriem, ja būtu nepieciešams mums veikt šos glābšanas darbus, mēs savu tehniku šeit iekšā nedabūjam, lai mēs pilnvērtīgi, ātri un kvalitatīvi varam izdarīt mūsu uzticēto funkciju,” kādā pagalmā norādīja VUGD Vidzemes reģionālās brigādes Limbažu daļas komandieris Arnis Banders.
Lavandas audzēšana māca pacietību. Saruna ar «Lillas Lavender» saimnieci Puravu
Šovasar, kad labāk atturēties no tāliem ceļojumiem, piemēram, Itālijai un Francijai raksturīgo lavandu ziedēšanas laiku tagad varam baudīt arī tepat Latvijā. Pirmie, kas pirms desmit gadiem pie mums aizsāka lavandu audzēšanu ir saimniecība „Lillas Lavender”, kuru lavandu lauki tagad zied gan Kurzemē, gan Vidzemē. Vai pievēršanās lavandu audzēšanai ir attaisnojusies un kādi secinājumi gūti, Latvijas Radio devās noskaidrot uz Limbažu novada Umurgas pagastu.
«Pēdējais palīdzības sauciens» - Limbažu novads Satversmes tiesā apstrīd reformu (papildināts)
Limbažu novada pašvaldība ir pirmā, kura vērsusies Satversmes tiesā, lai apstrīdētu Administratīvi teritoriālās reformas lemto, ka no novada tiek atdalīts Skultes pagasts par labu jaunveidojamam Saulkrastu novadam. Pašvaldībā vērtē, ka, atdalot jau vēsturiski novadam piederošu teritoriju, tiek ekonomiski vājināts topošais, jaunais Limbažu novads, un tas ir pretrunā ar reformas mērķi – veidot spēcīgus novadus. Lai vērstos Satversmes tiesā, Limbažu novadā vairākus mēnešus ir veikts apjomīgs darbs, gatavojot materiālus pieteikumam. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt