Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas VIDZEMES PARTIJA
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Novadu reforma: ST lēmums Ogres un Limbažu novadu lietā būs 12. martā
Satversmes tiesa beigusi uzklausīt sūdzības iesniedzēju un ekspertu viedokļus lietā pēc sūdzībām par Ikšķiles novada un Tīnūžu novada pievienošanu Ogres novadam un Skultes pagasta atdalīšanu no Limbažu novada. Abu novadu un Saeimas pārstāvji tiesā trešdien debatēs apmainījās ar galīgajiem secinājumiem lietā. Satversmes tiesas lēmums šajā lietā paredzēts 12. martā. 
Debates Satversmes tiesā: Sūdzības balstītas neticībā novadu reformas mērķiem (papildināts)
Satversmes tiesa (ST) trešdien, 13. janvārī, sāka skatīt pirmo lietu par Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu, lai vērtētu Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pievienošanu Ogres novadam un Skultes pagasta pievienošanu Saulkrastu novadam. Šajā sēdē izteikties paguva abu novadu pārstāvji un Saeimas pārstāvis advokāts Lauris Liepa.  
Pašvaldības Covid-19 papildu ierobežojumiem spējušas ātri pielāgoties
Novadi papildus noteiktajiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības mazināšanai pielāgojas dažādi. Par lielāko izaicinājumu atzīst mācību pārnešanu attālināti, kas atduras pret datortehnikas trūkumu ģimenēs, izskan arī bažas par operatīvo dienestu darbinieku drošību saskarē ar Covid-19 slimniekiem.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt