Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas VIDZEMES PARTIJA
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ko Skultes pagasta iedzīvotāji domā par mainīgajiem lēmumiem saistībā ar novadu reformu?
Pēc aizvadītās nedēļas Satversmes tiesas (ST) sprieduma administratīvi teritoriālās reformas lietā, kurā tiesa atzina Skultes pagasta pievienošanu Saulkrastu novadam par neatbilstošu Satversmei, Saeimas komisija otrdien lems par Skultes pagasta pievienošanu atpakaļ Limbažu novadam. Kāds ir Skultes iedzīvotāju viedoklis par pagasta “pārvietošanas” lēmuma izmaiņām?
Skultes pievienošana Saulkrastiem neatbilst Satversmei; Ikšķiles iekļaušana Ogres novadā – atbilst (papildināts)
Skultes pagasta atdalīšana no Limbažu novada, pievienojot to Saulkrastu novadam, neatbilst Satversmei. To atzīst piektdien, 12. martā, pasludinātais Satversmes tiesas (ST) spriedums pirmajā lietā par sūdzībām saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu. Vienlaikus ST nosprieda, ka Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pievienošanu Ogres novadam ir atzīstama par atbilstošu Satversmei.
Ikšķiles un Limbažu novadi piesardzīgi cerīgi gaida Satversmes tiesas spriedumu
Piektdien, 12. martā, gaidāms Satversmes tiesas nolēmums pirmajā lietā par sūdzībām saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu. Tiesa būs izvērtējusi reformas sagatavošanas un apspriešanas procesu  un sūdzības iesniegušo Ikšķiles novada un Limbažu novada argumentus. Šajās vietvarās Satversmes tiesas spriedumu gaida ar piesardzīgu optimismu, vienlaikus sāktas sarunas par darbu apvienotajos novados atbilstoši reformas kartēs paredzētajam.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt