Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas VIDZEMES PARTIJA
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Tūkstošiem skolēnu draud pagarinātais mācību gads
Pagaidām vēl nav precīzi zināms, cik skolēniem šis mācību gads noslēgsies vēlāk nekā vienaudžiem, paliekot uz “otru gadu” vai tiekot atskaitītiem no skolas. Tomēr ir skaidrs, ka šādu skolēnu skaits varētu būt mērāms vairākos tūkstošos. Ilgstošo attālināto mācību dēļ daudziem sekmes pasliktinās un līdz ar to vēlme mācīties zūd pat teicamniekiem. Kāda ir situācija Latvijas skolās? Kā iecerēts pusaudžus atbalstīt? 
VIDEO: Pašvaldību vēlēšanu debates Limbažu novadā un Rēzeknē
Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 5. jūnijā, Latvijas Televīzijas Ziņu dienests un sabiedrisko mediju portāls LSM.lv piedāvā vērienīgu un vēl nebijušu debašu maratonu – debates ar deputāta amata kandidātiem no visiem Latvijas novadiem.
Rīgas plānošanas reģionu atstās četri novadi
Pēc pašvaldību vēlēšanām Tukuma, Alojas, Limbažu un Ogres novadi vairs nebūs Rīgas plānošanas reģionā. Rīgas reģionā palikšot pašvaldības ar līdzīgākām interesēm un vajadzībām, kā arī tikšot līdzsvarots iedzīvotāju daudzums reģionos. Paplašinātajā Tukuma novadā ne visi jūtas piederīgi Kurzemei, tomēr vēl lielāka neizpratne ir par to, kāpēc līdz ar šīm pārmaiņām netika sakārtots valsts pārvaldes pakalpojumu tīkls.
Deputāti nepārdzīvo par patvaļību, pērn atņemot Skultes pagastu Limbažiem
Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijā strādājošie koalīcijas deputāti, kuri pērn pieņēma lēmumu par Skultes pagasta nodalīšanu no Limbažu novada, par Satversmes tiesas norādīto patvaļību lēmuma pieņemšanā nepārdzīvo, svētdien vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums “De Facto”.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt