Dzimšanas gads: 1972

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Kuldīgas novads

1 Viena praktiska lieta, ko es noteikti gribu izdarīt mūsu pašvaldībā?
Nodrošināt, ka Kuldīgas slimnīca turpinātu uzņemt neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pacientus uzņemšanas nodaļā, kā arī turpina sniegt visus esošos pakalpojumus, attīstot Dzemdību un Rehabilitācijas nodaļu.
2 Es vēlos panākt, lai pašvaldība prioritāri atbalstītu (norādiet maksimums 2 sabiedrības grupas, NVO vai nozares):
Uzņēmējdarbību, īpaši izceļot atbalstu uzņēmējiem, radot vidi, lai būtu patīkami jaunajiem uzņēmējiem uzsākt darbību, un atbalstot esošos uzņēmējus, neradot šķēršļus pašvaldības institūcijās un sakārtojot infrastruktūru uzņēmējdarbības nodrošināšanai
3 Manas kā deputāta prioritātes pašvaldības investīcijām būs (nosauciet maksimums divus projektus, norādot, vai tie būtu novada centrā vai perifērijā):
Nodrošināt sakārtotu ceļu tīklu, kā piemēru minot ceļu Skrunda-Kuldīga, kas nodrošinās satiksmi ar attīstības centru, un attīstīt militāro tūrismu Skrundas pusē, kur būtu iespējams piesaistīt jaunas darba vietas.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Vidējā Rīgas Valsts tehnikums 2007 Komerczinības
Darbavieta Amats
Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests Operatīvā Medicīniskā Transportlīdzekļa vadītājs
Kuldīgas novada dome Deputāts
SIA "Alekšupīte" Valdes loceklis
DZīKS "Mucenieku nams 30" Valdes priekšsēdētājs

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt