Dzimšanas gads: 1967

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Kuldīgas novads

1 Viena praktiska lieta, ko es noteikti gribu izdarīt mūsu pašvaldībā?
Izveidot Kuldīgu par viedo pilsētu ar digitālo inovāciju centru, attīstot moderni pārvaldītu un iedzīvotājiem pretimnākošu novadu ar labiekārtotu infrastruktūru caur tehnoloģiju risinājumiem un radošiem pasākumiem, tostarp sienu gleznojumu festivālu.
2 Es vēlos panākt, lai pašvaldība prioritāri atbalstītu (norādiet maksimums 2 sabiedrības grupas, NVO vai nozares):
Nākotne pieder zināšanām, tāpēc paplašināšu starppaaudžu sadarbību un mūžizglītības iespējas ikvienam, prioritāri senioriem un jaunajām ģimenēm, veidojot kvalitatīvu, pieejamu izglītību, tehnoloģiju apmācības, jaunas darba vietas un mājokļa iespējas.
3 Manas kā deputāta prioritātes pašvaldības investīcijām būs (nosauciet maksimums divus projektus, norādot, vai tie būtu novada centrā vai perifērijā):
Kuldīgas digitālo inovāciju centrs, sakārtota apkārtējā vide un pakalpojumu pieejamība visā Kuldīgas novadā. Turpināšu veidot pastaigu takas un velo celiņus, nodrošinātas vietas bērnudārzos, kā arī mājdzīvnieku pastaigu vietas un treniņu laukumu.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Biznesa Augstskola “Turība" 2006 Starptautiskā tūrisma fakultāte, uzņēmējdarbības vadība (MBA): maģistru studiju programma „Tūrisma stratēģiskā vadība”
Augstākā Latvijas Universitāte 1992 Pedagoģijas un psiholoģijas katedra: tēlotājas mākslas un darbmācības specialitāte
Darbavieta Amats
Kuldīgas novada pašvaldība Kuldīgas novada galvenais eksperts darbam ar sabiedrību un valsts institūcijām, inovāciju un tūrisma projektu vadītājs
Partija “Kuldīgas novadam” Valdes loceklis
Biedrība “Kurzemes tūrisma asociācija” Valdes priekšsēdētājs
Biedrība “Mākslas un Tehnoloģiju centrs” Valdes loceklis

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt