Dzimšanas gads: 1979

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Kuldīgas novads

1 Viena praktiska lieta, ko es noteikti gribu izdarīt mūsu pašvaldībā?
Vēlos atjaunot sporta infrastruktūru jaunajā novadā, konkrēti, veikt renovāciju skolu stadionos Alsungā un Skrundā, kā arī uzlabot A. Grundmaņa, Kuldīgas 2. vidusskolas un Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas stadionu Kuldīgā.
2 Es vēlos panākt, lai pašvaldība prioritāri atbalstītu (norādiet maksimums 2 sabiedrības grupas, NVO vai nozares):
Sākumskolu iespējami tuvu skolēna mājām, uzlabotu mācību vidi skolās un pirmsskolā, pedagogu profesionālās pilnveides celšanu, jaunu pedagogu piesaisti novadam, kā arī pagastu ceļu atjaunošanu, lai iedzīvotājiem ērti nokļūt pakalpojumu centros.
3 Manas kā deputāta prioritātes pašvaldības investīcijām būs (nosauciet maksimums divus projektus, norādot, vai tie būtu novada centrā vai perifērijā):
Novada lauku ceļu sakārtošana, plānojot to izdarīt četru gadu laikā 100 km garumā visā novadā, un Kuldīgas kultūras centra rekonstrukcija, kas ļoti nepieciešama kvalitatīvai kultūras produktu pieejamībai ikvienam novada iedzīvotājam.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Rīgas Tehniskā universitāte 2006 Profesionālais maģistra grāds visaptverošajā kvalitātes vadībā
Augstākā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija 2002 Pedagoģijas bakaulara grāds sporta zinātnē, izglītības un sporta darba menedžera kvalifikācija
Darbavieta Amats
Kuldīgas novada sporta skola Direktors
Kuldīgas novada sporta skola Sporta treneris
Kuldīgas novada dome Deputāts
Nodibinājums “Kuldīgas Olimpiskais centrs” Valdes loceklis
Biedrība “Latvijas sporta izglītības iestāžu direktoru padome” Valdes loceklis
Partija “Kuldīgas novadam” Valdes loceklis

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt