Dzimšanas gads: 1966

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Kuldīgas novads

1 Viena praktiska lieta, ko es noteikti gribu izdarīt mūsu pašvaldībā?
Ļoti gribētos, lai Ventas krastā izdotos realizēt skata torņa projektu, no kura būtu trošu ceļš pāri Ventai. Tas vēl vairāk piesaistītu apmeklētājus Kuldīgas novada virzienā.
2 Es vēlos panākt, lai pašvaldība prioritāri atbalstītu (norādiet maksimums 2 sabiedrības grupas, NVO vai nozares):
Manuprāt, prioritāri svarīgas ir ģimenes ar bērniem. Šīs ģimenes ir mūsu šodiena un rītdiena. Tādēļ svarīgi piedāvāt labu izglītības pakalpojumu. Esmu par valsts ģimnāziju Kuldīgā un skolām pagastos, tuvāk bērnu dzīvesvietai.
3 Manas kā deputāta prioritātes pašvaldības investīcijām būs (nosauciet maksimums divus projektus, norādot, vai tie būtu novada centrā vai perifērijā):
Noteikti Kuldīgas kultūras centra rekonstrukcija. Novads ir ar īpašu kultūras pienesumu, jaunajā novadā šai ziņā būsim vēl bagātāki. Kultūrvietai jābūt skaistai. Mākslas akadēmijas filiāle, kas paver Kuldīgai iespējas kļūt par studentu pilsētu.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Latvijas Universitāte 2007 Sociālo zinātņu maģistra programma "Ekonomika un vadība"
Augstākā Sociālā darba un sociālās pedagoģijas augstskola 1997 Sociālo zinātņu bakalaura programma "Sociālais darbinieks"
Darbavieta Amats
SIA "Amazone" Valdes locekle
SIA "Upeskalni AB" Valdes locekle
Partija "Kuldīgas novadam" Valdes locekle
Kurzemes uzņēmēju padome Padomes locekle
Tehnikas tirgotāju asociācija Valdes locekle
Kuldīgas novada dome Deputāte

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt