Partijas lapa

Roberts Putnis

"PROGRESĪVIE"

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

Kandidāta atbildes Partiju šķirotavā
1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Esmu pārliecināts Eiropas integrācijas aizstāvis visu savu sabiedriski politiskās darbības laiku nu jau vairāk nekā divu desmitgažu garumā. Esmu iestājies par cilvēktiesībām, tiesiskumu un pret korupciju, kā arī par mediju brīvību. Tas dod manām vēlētājām un vēlētājiem iespēju uzticēties un paļauties, ka šīs vērtības aizstāvēšu gan Eiropas Parlamentā, gan turpinot vadīt partiju PROGRESĪVIE.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
Iestāšos par ES nostiprināšanu, harmonizējot nodokļu sistēma un no nacionālo valstu ietekmes neatkarīgu ES finansēšanu ar Eiropas nodokļu palīdzību. Iestāšos par nodokļu konkurences ierobežošanu dalībvalstu starpā, ārzonu likvidēšanu un arvien ciešāku tiesībaizsardzības iestāžu pārrobežu sadarbību un pretkorupciju.
Vienlaikus veltīšu laiku diskriminācijas izskaušanas un vārda brīvības aizstāvībai, kā arī nabadzības novēršanas iniciatīvām.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
Tā būs cīņa starp Eiropas vienotās mājas idejas cēlējiem un tās grāvējiem, kurus pārstāv nacionālisti un populisti, kas melo saviem vēlētājiem īstermiņa varas iegūšanas vārdā. Izvēle par spēku līdzsvaru šajā cīņā ir vēlētāju rokās. Tāpēc aicinu atbalstīt mani, lai stiprinātu Eiropas sadarbības gara, miera, demokrātijas un tiesiskuma idejas spēkus Eiropas Parlamentā.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Latvijas Kultūras akadēmija 2017 Humanitāro zinātņu maģistra grāds mākslās starptautiskajā mediju un kultūras menedžmentā
Augstākā Vidzemes Augstskola 2013 Profesionālais bakalaura grāds politikā un politologa kvalifikācija
Darbavieta Amats
Politiskā partija "Progresīvie" Priekšsēdētājs
Eiropas Kustība Latvijā Valdes loceklis
Valoda Līmenis
Latviešu Brīvi
Vācu Brīvi
Angļu Brīvi
Jaunumi