Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Ikšķiles novads

1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Man ir darba pieredze ES institūcijās (ES Militārais štābs, Brisele), darba pieredze vadītāja amatos Latvijā, pašvaldības deputāta un Krāslavas pilsētas revīzijas komisijas priekšsēdētāja amatā. Kopā ar vēlētājiem panācu negodīga Krāslavas pilsētas mēra atstādināšanu no ieņemamā amata.
Latvija ir vienīgā vieta pasaulē, kur latviešu tauta var izdzīvot un attīstīties. Tas ir Latvijas valsts izveidošanas un pastāvēšanas pamatmērķis un galvenā jēga. Tas ir arī mana darba pamatmērķis.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
Izveidot EP līmenī OIK afēras izmeklēšanai. Latvijas ietekmes palielināšana ES. Reformēt ES institūcijas. Baltijas jūras attīrīšanu no ķīmiskajiem ieročiem. Efektīva cīņa ar nodokļu nemaksātājiem un naudas atmazgātājiem. Alternatīvo energoresursu izmantošanas palielinājums un videi draudzīgu, energotaupošo tehnoloģiju ieviešana. Mazāk attīstītu ES reģionu (t.sk. Latgales) attīstības finansēšana. Metode - līdzīgi domājošo EP deputātu kopdarbība ES pilsoņu vairākuma interešu aizsardzībai.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
Stiprinās ES ārlietu un drošības politiku, mazināsies atšķirības ES dalībvalstu vidū (sociālajā un veselības aizsardzības jomās), pieņems ES kopējo politiku bērnu, invalīdu un pensionāru pabalstu jomā, veiks ES institūciju reorganizāciju veidojot mazskaitlīgāku struktūru. Prioritātes būs ģimenes, veselība, zinātne, dabas aizsardzība, cilvēku un ES dalībvalstu drošība, veiks efektīvus pasākumus cīņai ar nodokļu nemaksāšanu un naudas atmazgāšanu izmantojot slepenos Ofšoru uzņēmumus.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Baltijas Aizsardzības koledža (BALTDEFCOL) 2001 Augstāka sastāva virsnieks
Augstākā Latvijas Nacionālā Aizsardzības Akadēmija (NAA) 1997 Komandējošās sastāva virsnieks
Augstākā Latvijas Lauksaimniecības universitāte (bijusī Latvijas Lauksaimniecības akadēmija) 1983 Inženieris mehāniķis, Rezerves virsnieks
Darbavieta Amats
Politiskā partija „Tēvzemes Mantojums” Valdes priekšsēdētājs
PPA „Latviešu Nacionālisti” Valdes priekšsēdētāja vietnieks
Valoda Līmenis
Latviešu Dzimtā
Angļu C1 līmenis
Franču A1 līmenis
Jaunumi

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt