Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

Kandidāta atbildes Partiju šķirotavā
1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Esmu Eiropas velo federācijas biedrs, valdes loceklis Eiropas Zaļo ceļu asociācijā, kā arī starptautiskā Eiropas Kultūras tūrisma tīkla (ECTN) prezidents kopš 2016. gada. Regulāri tiekos ar dažādu valstu Eiropas Parlamenta deputātiem un sadarbojos ar dažādām Eiropas organizācijām: Šīs aktivitātes gana pierāda manas kompetences un politikas veidošanas spējas, risinot gan globālus, gan vienlaikus ar Latviju saistītus velo un kultūras tūrisma jautājumus.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
Turpināšu aktīvi lobēt Eiropas Savienības ārējās austrumu robežas nostiprināšanu, nodrošinot ceļu infrastruktūras uzlabošanu Latvijas pierobežā un ne tikai.
Izmantojot RAIL BALTICA projekta iespējas piesaistīt papildus finansējumu iedzīvotāju mobilitātes nodrošināšanai, aktīvi iestāšos par drošu gājēju/veloceļus izbūvi starp apdzīvotām vietām - tajā skaitā gar Latvijas piekrasti (nepieciešami 33 milj. EUR), samazinot negadījumos cietušo un bojā gajušo skaitu Latvijā.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
2019. gada Eiropas Parlamenta vēlēšanas būs nopietns izaicinājums Eiropas vienotībai un turpmākai attīstībai, kas parādīs reālo spēku samēru Eiropas Parlamentā. Centrāleiropas un Dienvideiropas valstīm nāksies pieņemt daudz konservatīvākus politiskos risinājumus, kurus pieprasa vairākums Eiropas sabiedrības attiecībā uz Eiropas tradicionālo vērtību nosargāšanu un iekšējās un ārējās drošības risku mazināšanu. Eiropai tuvākā laikā nāksies kļūt konservatīvākai.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola 2004 Uzņēmējdarbības speciālists
Darbavieta Amats
NVO "Eiropas kultūras tūrisma tīkls ECTN" Prezidents
Biedrība "Latvija Zaļo ceļu asociācija" Valdes loceklis
Biedrība "Vidzemes Tūrisma asociācija" Valdes priekšsēdētājs
Valoda Līmenis
Angļu Brīvi
Vācu Pamatzināšanas
Jaunumi