Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Eiropai tuvā nākotnē būs jāsastopas ar jauniem izaicinājumiem, it īpaši jomās, kur Eiropas konkurētspēja atpaliek! Tam vajadzīga jauna enerģija, moderns skatījums, prasme veidot jaunas politikas iniciatīvas, kā arī spēja identificēt un aizstāvēt Latvijas intereses dažādās Eiropas Parlamenta politiķu grupās.
Pieredze valsts pārvaldē un uzņēmējdarbībā, darbs Eiropas līmeņa investīciju fondā, kā arī politiskā aktivitāte Rīgas domes opozīcijā ļaus sekmīgi pārstāvēt Latvijas vēlētāju intereses.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
Augstvērtīga izglītība, spēcīga inovācijas sistēma, zināšanu komercializācija, drosme riskēt ir svarīgi konkurētspējīgas Latvijas un Eiropas priekšnosacījumi. Ekonomiskā un intelektuālā konkurētspēja ļauj ģenerēt ienākumus, kas, savukārt, novirzāmi gan izglītībai, gan citām iniciatīvām. Mans darbs Eiropas Parlamentā būs saistīts ar konkurētspējas jautājumiem, tajā skaitā vienkāršotāku regulējumu mazinot barjeras uzņēmējdarbības uzsākšanai un tehnoloģiju ieviešanai.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
Eiropas nākotne būs stingri saistīta ar Latvijas nākotni. Reģiona vienotība un kopējā konkurētspēja, drošības jautājumi, klimata pārmaiņas kā arī reakcija uz ārējiem (ne tikai iekšējiem, piemēram, Brexit) jautājumiem definēs ES dienas kārtību. Nav iespējams sasniegt labākus rezultātus strādājot ar tiem pašiem instrumentiem, tāpēc ir svarīgi veidot jaunus, daudz drosmīgākus, politikas instrumentus. Tam nepieciešami jauni, enerģiski un izlēmīgi politiķi.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Latvijas Universitāte 2005 Sociālo zinātņu maģistra grāds Eiropas studijās
Augstākā Vidzemes augstskola 2003 Politologa profesionālā kvalifikācija
Darbavieta Amats
Rīgas Dome Deputāts
Rīgas Dome Deputātu frakcijas “Latvijas attīstībai” vadītājs
Rīgas osta Valdes loceklis
Rīgas Tehniskā universitāte Lektors
Banku augstskola Vieslektors
SIA "R&D Lab" Valdes loceklis
Politiskā partija “Latvijas attīstībai” Valdes loceklis
Politisko partiju apvienība “Attīstībai/ Par!” Pārstāvju sapulces dalībnieks
Valoda Līmenis
Latviešu dzimtā
Angļu ļoti labi
Jaunumi

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt