Partijas lapa

Jeļena Jesajana

Attīstībai/Par!

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Latvijas pārstāvji Eiropas Parlamentā ir noguruši, viņiem trūkst enerģijas un drosmes! Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā būtu jāveido jauniem, bet pieredzējušiem cilvēkiem. Uzskatu, ka mana pasaules izglītība un darba pieredze privātajā un valsts sektorā, kā arī profesionālajā dzīvē iegūtie sakari Eiropas liberāļu un demokrātu aliansē (ALDE) ļaus man labi pārstāvēt jauno paaudzi un tās intereses Eiropā - es strādāšu ar pilnu jaudu!
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
Manas prioritātes Eiropas Parlamenta deputāta amatā būs vides aizsardzība, vienotas Eiropas stiprināšana, līdztiesības veicināšana un liekas birokrātijas mazināšana. Par šiem jautājumiem runāšu ar kolēģiem parlamentā, lai ar kopīgiem spēkiem radītu politisko spiedienu uz Eiropas Komisiju un Eiropas Padomi, kā arī aktīvi iesaistīšos likumdošanas un komiteju darbā.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
Diemžēl vēl redzēsim mēģinājumus šķelt un vājināt Eiropu, tāpēc nepieciešams modernizēt un stiprināt vienotu Eiropu. Lai to panāktu, līdzīgi domājošiem cilvēkiem liberālajās un progresīvajās kustībās būs jāstrādā kopā. Tādēļ šīs Eiropas Parlamenta vēlēšanas ir ārkārtīgi svarīgas – mums visiem un katram ir iespēja veidot Eiropas tagadni un nākotni, izmantosim šo iespēju!
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Middlberijas koledža 2011 Bakalaurs Eiropas studijās
Vidējā Rīgas Rīnūžu vidusskola 2006 Vidējās izglītības diploms
Darbavieta Amats
Partija “Latvijas attīstībai” Ģenerālsekretāre
Latvijas Republikas Saeima Deputāta palīgs
Eiropas liberālās jaunatnes organizācija Disciplīnas un arbitrāžas komisijas locekle
Valoda Līmenis
Latviešu brīvi
Angļu brīvi
Vācu brīvi
Spāņu pamatzināšanas
Jaunumi

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt