Partijas lapa

Gundars Ostrovskis

Attīstībai/Par!

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Dzīvesvietas Latvijā nav

1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Esmu profesionālis ar 22 gadu pieredzi Eiropas lietās un plašiem kontaktiem. Esmu stažējies Vācijas parlamentā (Bundestāgā), trīs gadus vadījis LR Saeimas biroju Eiropas Parlamentā Briselē, divus gadus strādājis kā ekonomists Eiropas centrālajā bankā Frankfurtē, kā arī nu jau 10 gadus kā ekonomists Eiropas Komisijā Briselē. Es protu arī vācu, angļu, franču, spāņu, itāļu un holandiešu valodas un varētu visefektīvāk pārstāvēt Latvijas pilsoņu intereses Eiropas Parlamentā.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
•Nodrošināt tiešu un nepastarpinātu saikni starp Latvijas vēlētājiem un ES politiku. Lai padarītu šo procesu efektīvāku, es izveidošu interaktīvu interneta vietni saziņai ar Latvijas vēlētājiem.
•Novērst Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības, veicinot otra referenduma rīkošanu par šo jautājumu.
•Ar likumdošanu noteikt vienotus pārtikas produktu standartus visā Eiropā, lai novērstu zemākas kvalitātes produktu tirgošanu Latvijā, kā arī regulēt ātro kredītu un azartspēļu jomu ES līmenī.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
Eiropas Savienībai, ieskaitot Eiropas Parlamenta deputātus, būs jāpierāda Eiropas pilsoņiem, ka ES ir spējīga efektīvi risināt jautājumus, kas ir aktuāli pašiem pilsoņiem. Tikai tā būs iespējams samazināt plaisu starp ES un tās pilsoņiem, kuru šobrīd bieži vien piepilda populistu politiķi. Tādēļ būs jo īpaši svarīgi iestāties par efektīvāku izglītības, nodarbinātības un sociālo politiku tieši ES līmenī. Ja nepieciešams, jārada pietiekošs juriskais pamats rīkoties šajās jomās ES līmenī.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Luksemburgas Universitāte 2012 Banku lietu un finanšu maģistrs
Augstākā Eiropas koledža Brige 2000 Eiropas ekonomikas studiju maģistrs
Augstākā Rīgas Ekonomikas augstskola 1996 Ekonomikas un uzņēmumu vadības bakalaurs
Darbavieta Amats
Eiropas Komisijas Finanšu stabilitātes, finanšu pakalpojumu un kapitāla tirgu savienības ģenerāldirektorāts Vecākais ekonomists
Valoda Līmenis
Latviešu dzimtā
Angļu brīvi
Vācu brīvi
Franču brīvi
Spāņu ļoti labi
Nīderlandiešu labi
Itāļu labi
Jaunumi

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt