Kariņš būs Eiropas Tautas partijas sarunvedējs
Centriski labējā Eiropas Tautas partija izraudzījusies Latvijas premjeru Krišjāni Kariņu un Horvātijas premjeru Andreju Plenkoviču kā savus galvenos sarunvedējus diskusijās par kandidātiem uz Eiropas Savienības augstākajiem amatiem, vēsta interneta medijs “Politico”.  
LSM komikss: Ar dziesmu uz Briseli
Politiskā Eirovīzija noslēgusies. Smukāko priekšnesumu un lipīgāko meldiņu izpildītāji dodas uz Strasbūru un Briseli, lai tur pavadītu nākamos piecus gadus. Jau šobrīd ir skaidrs, ka ievēlēto mākslinieku kopa ansambli neizveidos, bet gan nodarbosies ar saviem solo projektiem.
VIDEO: Eiropas Parlamenta pēcvēlēšanu diskusija
Latvijas Televīzija piedāvā Eiropas Parlamenta vēlēšanu uzvarētāju diskusiju - studijā bija Eiropas Parlamentā iekļuvušie deputāti, kurus iztaujāja par to, kādas būs viņu prioritātes, darbojoties Eiropas Parlamentā, kas veicams kopā visiem astoņiem, kas veicams atsevišķi, kā viņi atskaitīsies par padarīto. 
Aktīvākie kandidātu svītrotāji – «Jaunās Vienotības» vēlētāji
Eiropas Parlamenta vēlēšanās visvairāk plusiņu gandrīz visos sarakstos ieguvuši sarakstu pirmie numuri. Vienīgais izņēmums ir Centra partija. Savukārt aktīvākie kandidātu svītrotāji bijuši “Jaunās Vienotības” vēlētāji. Visbiežāk no saraksta izsvītrots bijušais izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis
Saeimas deputāti prasīs CVK skaidrot kļūdas Eiroparlamenta vēlēšanās
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu kaislības pamazām norimst. Gan atbildīgās amatpersonas, gan politiķi atzīst – šoreiz procesā tika pieļautas vairākas kļūdas, kuras tagad jāizvērtē. Deputāti gatavojas prasīt atbildes no Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK). Savukārt komisija attaisnojas ar nepilnībām parlamenta pieņemtajos likumos un nepietiekamu finansējumu.