Ijabs: EK vadītāja izraudzīšanās varētu aizkavēties
Eiropas Komisijas (EK) prezidenta izraudzīšanās varētu aizkavēties jaunā Eiropas Parlamenta (EP) sadrumstalotības dēļ, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja jaunievēlētais EP deputāts Ivars Ijabs ("Attīstībai/Par!).
EK: Krievijas grupas dezinformācijas kampaņās centās ietekmēt EP vēlēšanas
Dažādas Krievijas grupas ir īstenojušas plašas dezinformācijas kampaņas, kuru mērķis ir bijis ietekmēt Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu iznākumu, - ar šādu paziņojumu klajā nākusi Eiropas Komisija (EK). Tās jaunākajā pētījumā secināts - kampaņas uzdevums ir bijis mazināt vēlētāju aktivitāti un mainīt viņu viedokli. Pagaidām šo kampaņu ietekmi uz vēlēšanu iznākumu gan ir grūti noteikt.  
«Brīvās Eiropas» žurnālists: Eiroparlamentā gaidāma lielāka «tirgošanās»
Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām daudziem nesušas pārsteigumus, daudziem vilšanos. Taču vairums ekspertu ir vienisprātis – tagad parlaments ir kļuvis sadrumstalotāks, tāpēc tā darbs kļūs interesantāks un arī sarežģītāks. Gaidāma lielāka "tirgošanās", taču galu galā iznākums būs visiem pieņemams, šādu viedokli intervijā Latvijas Radio pauda radio "Brīvā Eiropa" Briseles korespondents Rikards Džosvjaks.
Noraida pieprasījumu Ģirgenam par iespējamu EP vēlēšanu sabotāžu
Informatīvo vēstuļu piegāde vēlētājiem pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām ir arī valsts drošības jautājums, tādēļ uz to nevajadzētu attiecināt ierastās Publisko iepirkumu likuma normas. Šādu viedokli, diskutējot par Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) deputātu pieprasījumu iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam, pauda vairāki Saeimas deputāti.  

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt