Jaunā konservatīvā partija

Kandidātu saraksts
Foto Vārds, uzvārds Izglītība Darba vieta Ko domā kandidāts Soc.tīkli
Juta Strīķe Nr. 1 / Rīga Augstākā izglītība Rīgas dome
Deputāte
123
Gatis Eglītis Nr. 2 / Rīga Augstākā izglītība
123
Linda Ozola Nr. 3 / Rīga Augstākā izglītība Rīgas Dome
Rīgas domes deputāte
123
Tālis Linkaits Nr. 4 / Rīga Augstākā izglītība Valsts reģionālās attīstības aģentūra
VASAB sekretariāta vadītājs
123
Reinis Znotiņš Nr. 5 / Rīga Augstākā izglītība "Your Move" SIA
Rīkotājdirektors
123
Linda Medne Nr. 6 / Rīga Augstākā izglītība Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Pārtikas tehnoloģijas fa
Docente
123
Marija Balcere Nr. 7 / Rīga Vidējā izglītība "Marija" SAB
Valdes priekšsēdētāja
123
Jānis Butāns Nr. 8 / Rīga Augstākā izglītība Centrālā finanšu un līgumu aģentūra
Satiksmes infrastruktūras projektu nodaļas projekta vadītājs
123
Anita Svece Nr. 9 / Rīga Augstākā izglītība "Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca" SIA
Diktofonu centra vadītāja
123
Santa Suhaka Nr. 10 / Rīga Augstākā izglītība Rīgas dome
Deputātu frakcijas referente
123
Jānis Ozols Nr. 11 / Rīga Augstākā izglītība "CONTRACTUS" SIA
Prokūrists
123
Līva Kreituse Nr. 12 / Rīga Augstākā izglītība Satiksmes ministrija
Vecākais referents
123
Eva Mārtuža Nr. 13 / Rīga Augstākā izglītība Rīgas dome
Rīgas domes deputāte
123
Ilgvars Brakovskis Nr. 14 / Rīga Augstākā izglītība ZTI Aigas Augustovas birojs
Jurists
123
Vilis Bārtulis Nr. 15 / Rīga Augstākā izglītība Nodrošinājuma valsts aģentūra
Vecākais referents
123
Marita Klikiča Nr. 16 / Rīga Augstākā izglītība "Andžeja Grauda bungu skola" SIA
Juriste
123
Guntars Vaivars Nr. 17 / Rīga Augstākā izglītība Latvijas Universitāte
Asociētais profesors, vadošā pētnieka v.i.
123
Andris Gross Nr. 18 / Rīga Augstākā izglītība "A.Gross creative." SIA
Valdes loceklis
123
Arita Ūdre Nr. 19 / Rīga Augstākā izglītība Iepirkumu uzraudzības birojs
Administratīvo sodu departamenta direktore
123
Ilze Zilgalve Nr. 20 / Rīga Augstākā izglītība Latviešu biedrība Beļģijā
Valdes locekle
123
Kaspars Kalnmeiers Nr. 21 / Rīga Augstākā izglītība "Latvijas Valsts ceļi" VAS
Informācijas sistēmu uzturētājs
123
Edgars Horns Nr. 22 / Rīga Augstākā izglītība "Cibus Sanus" SIA
Valdes loceklis
123
Māris Kaijaks Nr. 23 / Rīga Augstākā izglītība "ZPA" SIA
Valdes loceklis
123
Dace Austra Balode Nr. 24 / Rīga Augstākā izglītība Rīgas centra daiļamatniecības pamatskola
Pagarinātās dienas grupas skolotāja
123
Daiga Kalnbērziņa Nr. 25 / Rīga Augstākā izglītība “Latvijas dzelzceļš” VAS
Protokola speciāliste
123
Inese Posse Nr. 26 / Rīga Augstākā izglītība Valsts darba inspekcija
Inspektore
123
Aiga Aizpuriete Nr. 27 / Rīga Augstākā izglītība Bezdarbnieks/bezdarbniece
123
Aija Stepanova Nr. 28 / Rīga Augstākā izglītība Biedrība "LATVJU PIRTS UN SPA ASOCIĀCIJA"
Valdes locekle
123
Edgars Kāpa Nr. 29 / Rīga Augstākā izglītība
123
Uldis Meļķisis Nr. 30 / Rīga Augstākā izglītība "Sociovides pētījumi" SIA
Valdes loceklis
123
Gatis Karlsons Nr. 31 / Rīga Augstākā izglītība Latvijas Nacionālais arhīvs
Direktora vietnieks
123
Jānis Liberts Nr. 32 / Rīga Augstākā izglītība "Attīstības finanšu institūcija Altum" AS
Jurists
123
Dainis Čapkovskis Nr. 33 / Rīga Augstākā izglītība "Latvijas Neatkarīgo tirgotāju kooperācija" SIA
Komercdirektors
123
Inese Simsone Nr. 34 / Rīga Augstākā izglītība “Rīgas Satiksme” Rīgas pašvaldības SIA
Trolejbusu vadītāja
123
Jānis Kņazs Nr. 35 / Rīga Augstākā izglītība "Lidosta Rīga" VAS
Gaisa kuģu apkalpes aģents
123
Raimonds Strauss Nr. 36 / Rīga Augstākā izglītība Raimonds Strauss
Saimnieciskās darbības veicējs
123
Konstantīns Zorins Nr. 37 / Rīga Augstākā izglītība "ZILBER" SIA
Valdes loceklis
123
Indulis Tupesis Nr. 38 / Rīga Augstākā izglītība Pensionārs/pensionāre
123
Jānis Bordāns Nr. 1 / Vidzeme Augstākā izglītība Rīgas dome
Rīgas domes deputāts
123
Dagmāra Beitnere-Le Galla Nr. 2 / Vidzeme Augstākā izglītība Jūrmalas dome
Deputāte
123
Evita Zālīte-Grosa Nr. 3 / Vidzeme Augstākā izglītība Rīgas dome
Deputāte
123
Normunds Žunna Nr. 4 / Vidzeme Augstākā izglītība Jaunā konservatīvā partija
Ētikas komisijas vadītāja vietnieks
123
Anita Muižniece Nr. 5 / Vidzeme Augstākā izglītība Daugmales pamatskola
Skolotāja
123
Ainars Bašķis Nr. 6 / Vidzeme Augstākā izglītība "Ansters" SIA
Pārdošanas vadītājs
123
Jānis Klauze Nr. 7 / Vidzeme Augstākā izglītība "Mundus" SIA
Valdes loceklis
123
Indars Melzobs Nr. 8 / Vidzeme Vidējā izglītība "Lux Company" SIA
Prokūrists
123
Tatjana Bernharde Nr. 9 / Vidzeme Augstākā izglītība "T.B. BIROJS" SIA
Valdes locekle
123
Māris Beļaunieks Nr. 10 / Vidzeme Augstākā izglītība Limbažu novada dome
Deputāts
123
Aivars Ontužāns Nr. 11 / Vidzeme Vidējā izglītība Jaunpiebalgas vidusskola
Jaunsargu instruktors
123
Līga Langrate Nr. 12 / Vidzeme Augstākā izglītība Alūksnes novada dome
Deputāte
123
Raitis Sijāts Nr. 13 / Vidzeme Augstākā izglītība NVO "Eiropas kultūras tūrisma tīkls ECTN"
Prezidents
123
Lāsma Žagota Nr. 14 / Vidzeme Augstākā izglītība Kocēnu novada Jura Neikena Dikļu pamatskola
Direktore
123
Jānis Cielēns Nr. 15 / Vidzeme Augstākā izglītība Beverīnas novada dome
Deputāts
123
Nauris Gūtmanis Nr. 16 / Vidzeme Vidējā izglītība Students/studente
123
Ivo Skudiķis Nr. 17 / Vidzeme Augstākā izglītība "Provoaktīvs" SIA
Valdes loceklis
123
Valters Bergs Nr. 18 / Vidzeme Augstākā izglītība "Legatus" SIA
Valdes loceklis
123
Mārtiņš Aizpurietis Nr. 19 / Vidzeme Augstākā izglītība Limbažu novada dome
Deputāts
123
Jānis Siliņš Nr. 20 / Vidzeme Augstākā izglītība Pensionārs/pensionāre
123
Daina Vanaga Nr. 21 / Vidzeme Augstākā izglītība Ieslodzījuma vietu pārvalde
ESF projekta "Resocializācijas sistēmas efektivitātes paaugstinā
123
Gunita Dzene Nr. 22 / Vidzeme Augstākā izglītība Carnikavas novada dome
Deputāte
123
Ilona Krūmiņa Nr. 23 / Vidzeme Augstākā izglītība Biedrība “Sabiedrības izaugsmei”
Valdes priekšsēdētāja
123
Sandra Ģeida Nr. 24 / Vidzeme Augstākā izglītība "Studio ABC" SIA
Valdes locekle, direktore
123
Jana Zilkalne Nr. 25 / Vidzeme Augstākā izglītība "IZGLĪTĪBAS UN KULTŪRAS MANTOJUMA ZELTA VĀRTI" SIA
Valdes priekšsēdētāja
123
Jurģis Dzērve Nr. 26 / Vidzeme Vidējā izglītība "Stokker" SIA
Tirdzniecības pārstāvis
123
Ivars Puksts Nr. 27 / Vidzeme Vidējā izglītība "Valmieras stikla šķiedra" AS
Elektriķis, arodkomitejas loceklis
123
Santa Vītola Nr. 28 / Vidzeme Augstākā izglītība "BBH Investments" SIA
Struktūrvienības vadītājas vietniece
123
Ilga Šuplinska Nr. 1 / Latgale Augstākā izglītība Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Profesore, vadošā pētniece
123
Andris Kazinovskis Nr. 2 / Latgale Augstākā izglītība "Rātnieki" Susāju pagasta zemnieku saimniecība
Īpašnieks, zemnieks
123
Pēteris Aglonietis Nr. 3 / Latgale Augstākā izglītība Valsts probācijas dienests
Vecākais probācijas speciālists
123
Anita Strapcāne Nr. 4 / Latgale Augstākā izglītība Balvu Kultūras un atpūtas centrs
Direktore
123
Juris Rancāns Nr. 5 / Latgale Augstākā izglītība Valsts ieņēmumu dienests
Vecākais izmeklētājs
123
Anželika Jurševica Nr. 6 / Latgale Augstākā izglītība Anželikas Jurševicas psihoterapeita privātprakse
Psihoterapeits
123
Jānis Auziņš Nr. 7 / Latgale Augstākā izglītība "Līči" Balvu rajona Kubulu pagasta zemnieku saimniecība
Īpašnieks ar paraksttiesībām
123
Dainis Skrūzmanis Nr. 8 / Latgale Augstākā izglītība "SD Finanses" SIA
Valdes loceklis
123
Aldis Brūvers Nr. 9 / Latgale Augstākā izglītība "Satina" SIA
Valdes priekšsēdētājs, rīkotājdirektors
123
Aigars Bukšs Nr. 10 / Latgale Augstākā izglītība Baltinavas Mūzikas un mākslas skola
Pūšamo instrumentu skolotājs
123
Edgars Sproģis Nr. 11 / Latgale Augstākā izglītība "Swedbank" AS
Jurists
123
Didzis Brants Nr. 12 / Latgale Augstākā izglītība "Prometal Group" SIA
Tehniskais direktors
123
Jānis Strods Nr. 13 / Latgale Augstākā izglītība Biedrība "AugšDaugava”
Valdes priekšsēdētājs
123
Otto Lodiņš Nr. 14 / Latgale Vidējā izglītība "Mērteh" SIA
Pārdošanas speciālists
123
Eduards Brūniņš Nr. 15 / Latgale Augstākā izglītība Latvijas Aizsargu organizācija
Valdes loceklis
123
Edmunds Griģis Nr. 16 / Latgale Vidējā izglītība Biedrība "Demokrātiskie patrioti"
Valdes priekšsēdētāja vietnieks
123
Margarita Kolosova Nr. 17 / Latgale Vidējā izglītība
123
Juris Jurašs Nr. 1 / Kurzeme Augstākā izglītība Jaunā konservatīvā partija
Valdes loceklis
123
Ieva Akuratere Nr. 2 / Kurzeme Vidējā izglītība
123
Inga Gluzda Nr. 3 / Kurzeme Augstākā izglītība Jaunā konservatīvā partija
Valdes locekle
123
Uldis Budriķis Nr. 4 / Kurzeme Augstākā izglītība "Hubbs" SIA
Valdes priekšsēdētājs
123
Bruno Jurševics Nr. 5 / Kurzeme Augstākā izglītība “TU 176” SIA
Valdes loceklis
123
Andris Saulītis Nr. 6 / Kurzeme Augstākā izglītība Valsts darba inspekcija
Zemgales Reģionālās VDI vadītājs, galvenais Valsts inspektors
123
Oskars Kreilis Nr. 7 / Kurzeme Augstākā izglītība "Hornet.lv" SIA
Valdes priekšsēdētājs, zemes ierīcības inženieris
123
Natālija Balode Nr. 8 / Kurzeme Augstākā izglītība Saldus novada pašvaldība
Deputāte
123
Tamāra Kaudze Nr. 9 / Kurzeme Augstākā izglītība Dundagas novada pašvaldība
Deputāte
123
Egils Kraulers Nr. 10 / Kurzeme Augstākā izglītība Izdienas pensionārs
123
Aija Burkevica Nr. 11 / Kurzeme Augstākā izglītība Liepājas vakara (maiņu) vidusskola
Skolotāja
123
Evita Pētersone Nr. 12 / Kurzeme Augstākā izglītība “Darba Iespēju Aģentūra” SIA
Valdes locekle
123
Henrijs Ķeružis Nr. 13 / Kurzeme Augstākā izglītība Gramzdas pamatskola
Direktors
123
Dainars Zolmanis Nr. 14 / Kurzeme Augstākā izglītība Saldus Cieceres internātpamatskola
Sporta skolotājs, fizioterapeits
123
Ģirts Strazdiņš Nr. 15 / Kurzeme Augstākā izglītība "Strazdins.Legal" SIA
Valdes loceklis
123
Krišjānis Feldmans Nr. 1 / Zemgale Augstākā izglītība Jaunā konservatīvā partija
Valdes loceklis
123
Sandis Riekstiņš Nr. 2 / Zemgale Vidējā izglītība "LIMBAŽU MELIO" SIA
Valdes loceklis
123
Haralds Laidiņš Nr. 3 / Zemgale Augstākā izglītība
123
Inita Nagņibeda Nr. 4 / Zemgale Augstākā izglītība Bauskas novada dome
Deputāte
123
Renārs Volkovs Nr. 5 / Zemgale Augstākā izglītība "Pansija Next Door" SIA
Valdes loceklis
123
Andis Kursītis Nr. 6 / Zemgale Augstākā izglītība “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” SIA
Tālākizglītības nodaļas vadītājs
123
Māris Freimanis Nr. 7 / Zemgale Augstākā izglītība "Buki" Annenieku pagasta zemnieku saimniecība
Īpašnieks
123
Ivars Joelis Nr. 8 / Zemgale Vidējā izglītība "Ošukalns" SIA
Prokūrists
123
Igors Stepanovs Nr. 9 / Zemgale Vidējā izglītība Biedrība "LATVJU PIRTS UN SPA ASOCIĀCIJA"
Valdes loceklis
123
Artis Ramutis Nr. 10 / Zemgale Augstākā izglītība "Baltais sniegs" SIA
Komercobjektu tirdzniecības darījumu vadītājs
123
Normunds Pildiņš Nr. 11 / Zemgale Vidējā izglītība "Iniņi" SIA
Valdes priekšsēdētājs
123
Inese Leoho-Čudare Nr. 12 / Zemgale Augstākā izglītība "A.C./D.C." SIA
Komercdirektore
123
Uldis Lejava Nr. 13 / Zemgale Augstākā izglītība "Latvijas valsts meži" AS
Drošības un kontroles speciālists
123
Edgars Andersons Nr. 14 / Zemgale Augstākā izglītība Rīgas Centrālais termināls
Kuģu bīstamo kravu konsultants
123
Aivars Doļņikovs Nr. 15 / Zemgale Augstākā izglītība ”Vidzemes būvnieks” SIA
Būvdarbu vadītājs
123
Ingrīda Irša-Podkalne Nr. 16 / Zemgale Vidējā izglītība Baldones PII "Vāverīte"
Skolotāja
123
Ilze Vanaga Nr. 17 / Zemgale Augstākā izglītība Valsts probācijas dienests
Jūrmalas TSV probācijas speciāliste
123
Par partiju
Partijas reitings

SKDS aptaujas dati pēc LTV pasūtījuma