Jaunumi
Kā dabūt pirmo lomu? Saruna ar jauno aktieri Kārli Zahovski
Kārlis Zahovskis, kurš šogad saņems profesionāla aktiera diplomu, ir viena no Latvijas Televīzijas seriāla “Projekts: Šķiršanās” jaunajām sejām. Debitants kameru priekšā, atveido Haraldu, Lauras un Aivara dēlu, kurš mēdz ar savu telefonu vai planšeti fiksēt notikumus ģimenē. Tā sakot, profesionāli praktizējas filmēšanas mākslā.
Labu aktieri no izcila šķir milimetri. Saruna ar Gati Gāgu
Aktieris Gatis Gāga seriālā “Projekts: Šķiršanās” atveido Aivaru, visnotaļ simpātisku, taču mazliet apātisku cilvēku, kuram nav izdevusies mūziķa karjera. Viņa sieva Laura ar savas beķerejas ienākumiem uztur ģimenes materiālo statusu. Aivars neprot sataisīt durtiņas virtuves skapītim, bet toties viņš pasniedz mūzikas stundas savām skolniecēm.
Seriāli sen vairs nav tikai virspusēja ziepju opera. Intervija ar režisori Lindu Olti
“Projekts: Šķiršanās” jau uzsācis savu iknedēļas dzīvi TV ekrānos. Pēc vairāku gadu pārtraukuma Latvijas Televīzija (LTV) izveidoja 10 sēriju filmu, galvenās radošās pozīcijas uzticot jaunās paaudzes profesionāļiem. Visciešākā sadarbība filmēšanas laukumā veidojās operatoram Ņikitam Korņevam un režisorei Lindai Oltei. Viņiem abiem tā ir debija šāda mēroga projektā. Lai atrastu savu stilu, viņi kopā skatījās pasaules mēroga piemērus un meklēja šim stāstam piemērotākos radošos risinājumus, sākot ar kadra kompozīciju un beidzot ar koloristiku un kopējo vēstījuma intonāciju.
Mani uzrunāja tas, ka režisore beidzot ir sieviete! Intervija ar Rēziju Kalniņu
Rēzija Kalniņa šoruden daudz strādā, ieklausoties sevī, meklējot jaunas radošas izpausmes. Vasaras lielākais darbs, kas sagādājis gandarījumu, ir seriāls “Projekts: Šķiršanās”, kurā viņa spēlē galveno lomu, uzņēmēju Lauru. Laurai ir divi pieauguši bērni, un viņa kopā ar vīru Aivaru laulībā ir nodzīvojusi 20 gadus. Viņa ir tā, kas ierosina šķiršanos, jo uzskata, ka attiecības ir sevi izsmēlušas.
Ir izlauzusies liela spriedze. Intervija par attiecībām un šķiršanos ar psihoterapeitu Andri Veselovski
Šķiršanās ģimenē ir sāpīgs un sarežģīts process. Katrs, kurš ir saskāries ar to savā, savu vecāku, draugu vai tuvu kaimiņu dzīvē, šim apgalvojumam piekritīs. Tomēr tā ir dzīve, kurā mēs neesam pasargāti no emocionālām krīzēm, un dažkārt arī “melnajā svītrā” ir svarīgi paskatīties uz to visu no malas pat ar humora piešprici. Latvijas TV jaunais seriāls “Projekts: Šķiršanās” ļaus sekot uzņēmējas Lauras (Rēzija Kalniņa) un klarnetista Aivara (Gatis Gāga) ģimenes peripetijām, kad 20 gadus pēc kopdzīves sieva ierosina šķirt laulību. Jaunā seriāla darbība notiek mūsu dienās, un Covid-19 situācija daudzas situācijas sabiezina. Pirms sākam sekot seriāla varoņiem, satikos ar psihoterapeitu Andri Veselovski, kurš ikdienā konsultē savus klientus ar līdzīgām problēmām.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt