Britiem un ES atšķirīgas vīzijas par nākotnes tirdzniecību pēc «Brexit»
Gatavojoties sākt smagas vairāku mēnešu sarunas, Lielbritānija un Eiropas Savienība (ES) izklāstīja savas kontrastējošās vīzijas par to, kādām vajadzētu būt nākotnes tirdzniecības attiecībām pēc “Brexit”. Brisele piedāvā ciešas attiecības bez tarifiem un kvotām, bet Londonai jāievēro ES standarti. Britu premjers Boriss Džonsons savukārt paziņoja, ka turpmāk vairs nebūs vajadzības pakļauties Eiropas Savienības normām.
Ziemeļīrijā dalītas izjūtas par «Brexit»
Ziemeļīrija referendumā par Lielbritānijas tālākajām attiecībām ar Eiropas Savienību (ES) plaši balsoja pret “Brexit”. Tagad, kad tas ir noticis, ziemeļīri pieņem realitāti, bet atzīst, ka joprojām ir daudz nezināmā. Tieši Ziemeļīrija arī visskaudrāk izjutīs atdalīšanos no bloka, jo tai ir robeža ar Īriju, kas paliek Eiropas Savienībā.  
Kā Lielbritānijas latvieši kārto dokumentus dzīvei pēc «Brexit»
Līdz šim rezidenta statusam Lielbritānijā pieteikušies vairāk nekā 80 000 Latvijas valstspiederīgo, kas pēc Latvijas Ārlietu ministrijas ziņām ir aptuveni divas trešdaļas no visiem tur oficiāli dzīvojošajiem Latvijas pilsoņiem. Liela daļa izvēlējusies dokumentus nokārtot laikus, tomēr citi vēl nesteidzas. Katrā ziņā – nekāda panika saistībā ar pārmaiņām neesot jūtama. Kā Lielbritānijas latvieši kārto dokumentus, un ko viņiem mainīs vai nemainīs "Brexit"?