Kultūras ieteikumi
Krāšņākie ziedi kultūras dobēs. Kultūras ieteikumi šai nedēļai
Krāšņākie ziedi kultūras dobēs. Kultūras ieteikumi šai nedēļai
Laiks, kas daudziem rit atvaļinājuma zīmē, ir īstais brīdis, kad baudīt citu sarūpēto. Arī kultūras dārzā, kur dobēs dažus krāšņus ziedus izraugās "Kilograms kultūras" žūrijas locekle, Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu un LTV Kultūras ziņu vadītāja Liene Jakovļeva.
No putekļiem ārā, no dūmiem. Kultūras akcenti šai nedēļai
No putekļiem ārā, no dūmiem. Kultūras akcenti šai nedēļai
No putekļiem ārā, no dūmiem mūs turpina saukt ne vairs ziedošais pavasar’s, bet karstā, tveicīgā vasara. Muzikālus notikumus piedāvā izbaudīt gan brīvdabas skatuves, gan baznīcu vēsās telpas, bet dabu var baudīt arī ar grāmatu rokās. Nedēļas notikumu izlasi piedāvā sabiedrisko mediju balvas "Kilograms kultūras" žūrijas locekle Henrieta Verhoustinska.
Mūzika un dzeja – kultūras pieturpunkti šai nedēļai
Mūzika un dzeja – kultūras pieturpunkti šai nedēļai
Vasaras saulgriežu nedēļā koncertus pilskalnā un muižā, jaunu dzejoļu krājumu un jaunu tvartu iesaka "Kilograms kultūras" žūrijas loceklis, Latvijas Radio 3 "Klasika" programmu vadītājs Orests Silabriedis.
Kino, literatūra, krāsas un dziesmas. Kultūras notikumi šonedēļ
Kino, literatūra, krāsas un dziesmas. Kultūras notikumi šonedēļ
Jauns latviešu kinodarbs, atkārtots izdevums igauņu romānam, krāsaini mirkļi un vientuļas revolūcijas – tik dažāda šonedēļ kultūras notikumu izlase, ko sagatavojis raidījuma "Kultūrdeva' producents un balvas "Kilograms kultūras" žūrijas loceklis Kaspars Zaviļeiskis.
Šonedēļ
KG Kultūras
Žūrija iesaka
Kaspars Zaviļeiskis
Kaspars Zaviļeiskis
Lai arī panaivi romantiskā stilā, taču aprakstoši krāšņi un pārsteidzoši niansēti uzrakstīts debijas...
Lai arī panaivi romantiskā stilā, taču aprakstoši krāšņi un pārsteidzoši niansēti uzrakstīts debijas romāns "Dvēseļu gūstā", ko žurnālistikā, tūrismā un neformālās izglītības jomā strādājusī Dace Rībena sarakstījusi vairāku gadu laikā, dzīvojot četrās dažādās pasaules valstīs.
Grupas izstāde "Cita pasaule". Mākslas galerijā "Museum LV un Grata JJ" apskatām...
Grupas izstāde "Cita pasaule". Mākslas galerijā "Museum LV un Grata JJ" apskatāma daudzšķautņaina četru dažādu mākslinieku grupas izstāde "Cita pasaule". Tajā var ienirt četrdesmitgadnieku paaudzes piedāvātā mākslinieciskajā skatījumā uz mūsdienu sabiedrību un indivīda vietu tajā.
Rokgrupas "Dzelzs vilks" jubilejas koncerttūre tiks atklāta grupas mājpusē – kultūras cent...
Rokgrupas "Dzelzs vilks" jubilejas koncerttūre tiks atklāta grupas mājpusē – kultūras centrā "Siguldas Devons" 30. septembrī. Rokgrupa nolēmusi vērienīgi atzīmēt savu pandēmijas laika iekavēto 30 gadu jubileju, dodoties koncerttūrē pa Latvijas kultūras centriem.
Strauju kulturālās attīstības gaitu uzņēmušajā Vagonu radošajā kvartālā 30. septembrī norisināsies j...
Strauju kulturālās attīstības gaitu uzņēmušajā Vagonu radošajā kvartālā 30. septembrī norisināsies jau trešā "Latvijas Vinila diena", uz kuru aicināti visi vinila plašu kolekcionāri, pirkt un pārdot gribētāji. Darbosies arī DJ Raimonda Mežaka "vinila radio" un ar vinila dīdžejsetu uzstāsies DJ Deniss Funk.