Sadaļas Sadaļas
Krievijā reģistrēts ar Covid-19 mirušo skaita rekords
Krievijā aizvadītajā diennaktī pirmo reizi kopš pandēmijas sākuma koronavīrusa Covid-19 nonāvēto pacientu skaits pārsniedzis 820. Krievijā strauji pieaug jaunu Covid-19 inficēšanās gadījumu un hospitalizēto pacientu skaits, bet vakcinācijas temps joprojām ir zems. Vairāki reģioni pieņēmuši lēmumu atjaunot ierobežojumus.
Farmācijas uzņēmuma «Moderna» šefs: Covid-19 pandēmija varētu beigties gada laikā
Farmācijas uzņēmuma “Moderna” vadītājs Stefans Bansels pavēstījis, ka ar sekmīgu vakcinācijas kampaņu globālo Covid-19 pandēmiju būtu iespējams savaldīt gada laikā. Norvēģijas amatpersonas tikmēr paziņojušas: pateicoties iedzīvotāju vakcinācijai, Covid-19 Norvēģijā vairs nav uzskatāma par sevišķi bīstamu slimību, pēc bīstamības tā līdzinās citām ziemas sezonas slimībām, piemēram, gripai.
Laosā uzieti sikspārņi ar Covid-19 izraisītājam līdzīgiem vīrusiem
Zinātnieki ir atklājuši vēl vienu pavedienu par vīrusa izcelsmi, kas izraisa Covid-19, vēsta aģentūra AFP. Francijas un Laosas pētnieki apgalvo, ka sikspārņi, kas dzīvo Dienvidaustrumāzijas valsts Laosas alās, pārnēsā Covid-19 vīrusam līdzīgu patogēnu, kas, pēc ekspertu domām, varētu potenciāli inficēt cilvēkus.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt