Sadaļas Sadaļas
Pedagogiem vajag atbalstu kompetenču satura ieviešanai
Līdz ar mainīgo situāciju Covid-19 dēļ un slimības radītiem daudziem papildu uzdevumiem  skolās paralēli turpina ieviest jauno kompetencēs balstīto mācību saturu. Pandēmijas dēļ izglītības reformu neviens nav atcēlis. Taču jau patlaban skaidrs – bez papildu atbalsta to ieviest nav vienkārši.
Latvijas lielākajā skolā vecākās klases mācīsies attālināti
Ādažu vidusskolā vecākās klases nākamās divas nedēļās mācīsies attālināti, jo ar Covid-19 inficējušies vairāki pedagogi un audzēkņi. Skolas direktora nākotnes prognozes ir visai drūmas – viņaprāt, viss mācību gads paies starp mācībām klātienē un attālināti.
Nākamnedēļ visiem «Pļavnieku» poliklīnikas apmeklētājiem piedāvās veikt ātros Covid-19 testus
Nākamnedēļ, no 27. septembra līdz 1. oktobrim, Veselības centru apvienības (VCA) poliklīnikā “Pļavnieki” īstenos Veselības ministrijas un VCA kopīgu pilotprojektu, kura laikā ārstniecības iestādes apmeklētājiem bez maksas veiks ātros antigēnu testus. Pilotprojekta mērķis ir noteikt Covid-19 izplatību ambulatoro ārstniecības iestāžu apmeklētāju vidū, informēja Veselības ministrijā.
Internetā aktivizējušies Covid-19 vakcinācijas sertifikātu viltotāji un krāpnieki
Internetā aktivizējušies Covid-19 vakcinācijas sertifikātu viltotāji, informēja Valsts policijā. Iedzīvotāji gan kļuvuši apzinīgāki pēc tam, kad tika atklāti vakcinācijas fakta viltošanas gadījumi. Turklāt, lai arī tehniski QR kodus jeb kvadrātkodus esot iespējams viltot, tas ir ļoti sarežģīti, līdz ar to internetā nopērkamie sertifikāti, visticamāk, būs nederīgi, vēstīja Latvijas Radio.
«MFD laboratorija»: Esam stiprinājuši Covid-19 testēšanas kapacitāti
“MFD laboratorija” stiprinājusi testēšanas kapacitāti, palielinot laboratorijā nepieciešamo iekārtu daudzumu, zvanu centrā strādājošo un reģistrācijas procesā iesaistīto cilvēku skaitu, kā arī veicot būtiskus uzlabojumus datu bāzu sistēmās un loģistikas procesu organizēšanā. Tas laboratorijai ļaujot atgriezties pie 76 000 testējamo skolēnu, vienlaikus neierobežojot citu iedzīvotāju testēšanu, informēja uzņēmums.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt