Ja par daudz baidies, nav ko skraidīt riņķī ar kameru. Saruna ar dokumentālistu Ivaru Zviedri
Arī Covid-19 pandēmija kļūs par vēsturi, un jau tagad tā kļūst par mākslas darbu saturu. LTV raidījumā "Kultūrdeva" kinodokumentālists Ivars Zviedris stāsta par darbu pie savas topošās filmas par Covid-19 radīto ārkārtējo situāciju. Viņš atzīmē – dokumentālajam kino šis ir bīstams laiks. Taču par savu veselību pārlieku neuztraucas, sakot – ja par daudz baidies, tad labāk ej stādīt kāpostus.
Tests: vai zini, kā Lieldienas drīkst svinēt Covid-19 krīzes laikā?
Ārkārtas situācija attiecas arī uz Lieldienām – vīrusam brīvdienu diemžēl nav. Ar kopēju mērķi apturēt Covid-19 izplatību Latvijā šogad Lieldienas jāsvin un tām jāgatavojas citādi, nekā ierasts. Piedāvājam izpildīt testu, lai ierobežojumi nepārsteigtu nesagatavotus. 
 
Miris Elejas aprūpes centra iemītnieks ar Covid-19 saslimšanu
Ceturtdienas, 9.aprīļa, rītā miris Elejas Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra iemītnieks, kuram pagājušajā nedēļā konstatēta jaunā koronavīrusa izraisītā saslimšana Covid-19, aģentūru LETA informēja Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone.
Saistībā ar ārkārtējo situāciju tiek atcelts arī vilciens Līvāni–Rīga svētdienās
Saistībā ar valstī noteiktās ārkārtējās situācijas pagarināšanu no trešdienas, 15. aprīļa, līdz 12. maijam joprojām būs atcelti 16 AS “Pasažieru vilciens” reisi Dubultu, Carnikavas, Ogres/Lielvārdes un Jelgavas maršrutos darba dienās. Papildus tam no 15. aprīļa tiek atcelts arī svētdienu vilciens Līvāni (atiešanas laiks plkst.15.57)–Rīga (pienākšanas laiks plkst.18.19), informēja "Pasažieru vilcienā".
Skandināvijas valstīs atšķirīga pieeja cīņā ar Covid-19
Dažādu ierobežojošo pasākumu ieviešana cīņā ar Covid-19 Eiropā un pasaulē atšķiras. Izņēmums nav arī Skandināvijas valstis. Zviedrija nav noteikusi noteikusi bargus ierobežojumus, un tās pieeja, šķiet, ir vismaigākā visā Eiropā, savukārt Dānijā un Norvēģijā ierobežojumi ir stingrāki.