«Rīgas namu pārvaldnieks» bez brīdinājuma atstāj pašizolācijā esošo ģimeni bez ūdens
Rīgā, Melnsila ielā dzīvojošā Gita, sekojot valdības vadlīnijām, kopā ar ģimeni dzīvo pašizolācijā, un visi ģimenes locekļi strādā un mācās attālināti. Taču liels bija viņu pārsteigums, kad kādu rītu konstatēja, ka palikuši bez ūdensapgādes, līdz ar to piespiedu kārtā paliekot bez mediķu ieteiktās iespējami biežās roku mazgāšanas, kā arī bez ūdens tualetē, ziņoja LTV raidījums “4. studija”.
Vladimirs Ivanovs: Olimpisko spēļu pārcelšanas dēļ Latvijas komandas sastāvs var mainīties – kurš iegūs, kurš zaudēs?
1944.gada vasara… XIII olimpiskajām spēlēm bija jānotiek Londonā, taču angļi neizbaudīja šo brīdi, jo krustu sacensībām pārvilka Otrais pasaules karš (briti tomēr tās sarīkoja, taču vēlāk – 1948.gadā). Tas bija pēdējais olimpisko spēļu pārcelšanas gadījums olimpiskās kustības vēsturē (karu dēļ pasaule tā arī neredzēja 1916., 1940. un 1944.gada spēles).
«airBaltic» nogādā Latvijā teju miljonu sejas aizsargmasku un respiratoru
Pēc Nacionālā veselības dienesta (NVD) pieprasījuma nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" šajā nedēļas nogalē veica īpašu kravas lidojumu uz un no Urumči starptautiskās lidostas Ķīnā, uz Latviju atgādājot 900 000 sejas masku un 80 000 respiratoru ar reisu, kas Latvijā nosēdās šonakt plkst.00.10, aģentūrai LETA pavēstīja lidsabiedrības pārstāve Alise Briede. 
Eiropā reģistrē lielāko skaitu Covid-19 nāves gadījumu, pasaulē vairāk nekā 30 000 mirušo
Koronavīrusa upuru skaits pasaulē ir pārsniedzis 30 tūkstošu atzīmi. Vislielākais mirušo skaits reģistrēts Eiropā. Joprojām visdramatiskākā situācija ir Itālijā un Spānijā, savukārt ASV no vīrusa izraisītajām komplikācijām mirušo skaits dubultojies dažu dienu laikā. ASV prezidents Donalds Tramps tomēr atkāpies no idejas noteikt karantīnu koronavīrusa pandēmijas epicentrā – Ņujorkas štatā.