Atjaunos daļu atbalsta rīku Covid-19 krīzes skartajiem uzņēmumiem
Ārkārtējās situācijas dēļ valdība atjaunos vairākus atbalsta mehānismus uzņēmējiem. Skartās nozares varēs saņemt grantus par apgrozījuma kritumu un subsīdijas darba algām. Diskusijas gan turpinās par kritērijiem, kurām nozarēm tas pienāktos. Dīkstāves pabalstus pagaidām nav plānots atjaunot.
Vairāk nekā 200 cilvēkiem pēc pirmās «Vaxzevria» potes anulēts vakcinācijas sertifikāts
Vairāk nekā 200 cilvēkiem pēc pirmās "Vaxzevria" jeb "AstraZeneca" potes saņemšanas ir anulēts vakcinācijas sertifikāts. Līdz šim arī pēc pirmās "Vaxzevria" potes iedzīvotājiem tika piešķirts sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, taču, stājoties spēkā ārkārtējai situācijai valstī, sertifikāts pienākas tikai tiem, kas pabeiguši vakcinācijas kursu. Šādas izmaiņas netika ieviestas apzināti, skaidroja Veselības ministrijā (VM). Tā notikušo skaidroja ar tehnisku neprecizitāti, ko vistuvākajā laikā plānots labot un sertifikātus atjaunot.
Rekorddaudz jaunu Covid-19 gadījumu liek Austrumu slimnīcai gatavoties pacientu pieplūdumam jaunnedēļ
Vēl lielāku Covid-19 pacientu skaita pieaugumu slimnīcas jutīs apmēram pēc nedēļas, kad daudziem no pēdējās dienās atklātajiem inficētajiem slimības gaita kļūs kritiska. To norādījuši Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) mediķi. Lai spētu uzņemt visus, kam nepieciešams skābeklis un ārstēšana, slimnīcas uzņemšanas nodaļā jau ceturtdien sākusies apjomīga pārbūve. 
Nākamnedēļ slimnīcās pārtrauks sniegt plānveida palīdzību
Strauji pieaugot saslimstībai ar Covid-19 un pacientu skaitam slimnīcās, Valsts operatīvā medicīniskā komisija (VOMK) šodien, 14.oktobrī, lēma no nākamās pirmdienas, 18. oktobra, pārtraukt plānveida veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu slimnīcās, informēja Veselības ministrijā.
2023. gada dziesmu svētkus varētu pārcelt, ja Covid-19 dēļ kolektīvi nespēs tiem kvalitatīvi sagatavoties
Šobrīd, ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus, ir sākta gatavošanās nākamajiem Vispārējiem dziesmu un deju svētkiem, kas paredzēti 2023. gada vasarā, taču, ja 2022. gada pirmajā pusē tiks konstatēts, ka kolektīviem nav iespējas kvalitatīvi sagatavot svētku repertuāru, tad līdz maijam jautājums tiks aktualizēts Dziesmu un deju svētku padomē, lai lemtu par iespējamu svētku pārcelšanu, informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāvji.
Oktobris, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt