Sadaļas Sadaļas
Stradiņa slimnīcā gatavojas pacientu pieplūdumam un ceļ moduļu slimnīcu
Gatavojoties pacientu pieplūdumam un zinot, ka daļa no viņiem noteikti būs jāizolē tieši Covid-19 infekcijas dēļ, Stradiņa slimnīca drīzumā paplašināsies, vienam no korpusiem pievienojot moduļus. Tajos plānotas gan operāciju zāles, gan vienvietīgas palātas, gan novērošanas telpas. Tieši šī moduļu slimnīca ļaus samazināt ilgo gaidīšanas laiku neatliekamās medicīnas centrā, kur pagaidām rodas pudeles kakla efekts un cilvēki spiesti uzkavēties stundām ilgi.
Daļa bērnu masveida testēšanas sistēmas nepilnību dēļ netiek uz pulciņiem un nodarbībām
Atbildīgajām ministrijām atkal jārisina problēmas, kas saistītas ar skolēnu masveida testēšanu. Pašlaik skolās sākusies otrā nedēļa, kad notiek siekalu analīžu paraugu nodošana. Bet haosa un problēmu šajā procesā netrūkst. Kārtība ir mainīta, testu atbildes turpmāk sūtīs skolām, nevis katram vecākam individuāli, un tāpēc daļa bērnu netiek ielaisti mākslas, mūzikas, sporta un citās profesionālās ievirzes skolās.
Atgriešanās un iejušanās skolā daudziem skolēniem var nenoritēt gludi
Mācības skolās šonedēļ atsākas klātienē, un daudziem skolēniem tā ir atgriešanās mācību iestādes vidē pēc ilgākas prombūtnes. Atkal iejusties var būt grūti gan psiholoģiski, gan arī tāpēc, ka attālināto mācību dēļ daudziem zināšanās ir pamatīgi robi. Kā bērniem var palīdzēt vecāki un skolotāji?
Saeimas frakcijas trīs nedēļu laikā no valdības gaida plānus Covid-19 izplatības ierobežošanai
Saeimas frakciju padome trīs nedēļu laikā no valdības gaida idejas Covid-19 izplatības ierobežošanai, ceturtdien, nolēmuši frakciju priekšsēdētāji. Jau spēkā esošais Epidemioloģiskās drošības likums un ar to saistītie Ministru kabineta izdotie Vakcinācijas noteikumi paredz veselības ministram tiesības izdot rīkojumu par atsevišķu iedzīvotāju grupu obligātu vakcināciju neparedzētos gadījumos. Tādējādi jauns likums saistībā ar Covid-19 pārvaldību neesot vajadzīgs, uzsvēra "Jaunās Vienotības" Saeimas frakcijas vadītājs Ainars Latkovskis.
Septembris, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt