Sadaļas Sadaļas
Eiropas Parlaments un dalībvalstis vienojas jautājumā par ES Covid-19 sertifikātu
Eiropas Parlaments un Eiropas Savienības dalībvalstis vienojušies jautājumā par ES Covid-19 sertifikātu. Vienošanās ļaus visiem ES dalībvalstīs dzīvojošajiem cilvēkiem saņemt digitālu veselības pasi, kurā būs redzams personas vakcinācijas statuss, Covid-19 testu rezultāti vai pierādījumi, ka persona ir pārslimojusi Covid-19.
Kalvītis: Negatīvs tests būtu praktiskākais risinājums skatītāju ielaišanai hokeja arēnā
Gatavojoties pasaules čempionātam, Latvijas Hokeja federācija (LHF) profesionāļu sarunās ar Veselības ministriju praktiski bija panākusi vienošanos, ka negatīvs Covid-19 tests ir visvienkāršāk ieviešamais risinājums, lai droši ļautu ierobežotam skatītāju skaitam klātienē vērot pasaules čempionāta spēles, Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums" ceturtdien teica LHF prezidents Aigars Kalvītis.
PTO vadītāja aicina diversificēt zāļu ražošanu pasaulē
Krasi atšķirīgi viedokļi ir izskanējuši Eiropas Parlamenta (EP) debatēs par iespējamo patentu atcelšanu vakcīnām pret Covid-19. Daži deputāti uzskata, ka tas nepalielinās pieejamo vakcīnu skaitu, jo nabadzīgas valstis nespēs saražot tik sarežģītas potes. Turpretī citi ir pārliecināti, ka Indija, Bangladeša un Latīņamerikas valstis patentu atcelšanas gadījumā var uzsākt ražošanu dažu mēnešu laikā.
Budžeta uzraugi mudina domāt par Covid-19 atbalsta pakāpenisku izbeigšanu, saslimšanai sarūkot
Fiskālās disciplīnas padome aicina valdību ļoti uzmanīgi izvērtēt jaunu atbalsta instrumentu ieviešanu Covid-19 krīzes mazināšanai un sākt domāt par esošā atbalsta pakāpenisku izbeigšanu, ja inficēšanās rādītāji samazināsies. Šobrīd valsts atbalsts būtu saglabājams tikai tām nozarēm, kas tieši cieš no ierobežojumiem – tā krīzes monitoringa ziņojumā par Covid-19 ietekmi uz valsts ekonomiku un fiskālo situāciju norādījusi Fiskālās disciplīnas padome (FDP).
Francijas iedzīvotāji steidz apmeklēt kino un muzejus
Šī nedēļa Francijā nesusi daudz prieka, jo durvis atkal vēruši muzeji, kafejnīcas, restorānu terases, kā arī kinoteātri un citas kultūras iestādes, un uzņēmumi, kas bija spiesti darbību apturēt Covid-19 pandēmijas dēļ.
Maijs, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt