Sadaļas Sadaļas
Portugāle atviegloti uzelpo, atver skolas, muzejus un kafejnīcas
Portugāles restorānu un kafejnīcu viesmīļi pēc vairāk nekā divu mēnešu pārtraukuma šonedēļ atkal var iznest galdiņus uz āra terasēm un gatavoties viesu uzņemšanai. Portugālē pašlaik ir viens no zemākajiem Covid-19 izplatības līmeņiem Eiropā, kas paver ceļu arī skolu, muzeju un fitnesa zāļu atvēršanai.
«Amnesty International» apsūdz bagātās valstis vakcīnu nacionālismā
Cilvēktiesību organizācija "Amnesty International" trešdien, 7. aprīlī, publicēja ikgadējo ziņojumu par cilvēktiesību stāvokli pasaulē. Dokumentā teikts, ka virkne valstu koronavīrusa Covid-19 pandēmiju izmantojušas, lai ierobežotu iedzīvotāju vārda brīvību. Savukārt daļa valstu nav pietiekami aizsargājušas žurnālistus un trauksmes cēlējus, kuri kritizēja valdību reakciju uz veselības krīzi.
ASV pret Covid-19 sapotēts jau katrs trešais iedzīvotājs
Kamēr Eiropas Savienības valstīs vakcinācija pret Covid-19 norit salīdzinoši lēni, ASV vismaz vienu vakcīnas devu jau saņēmis katrs trešais valsts iedzīvotājs. Citās lielvalstīs, piemēram, Ķīnā, Indijā un Brazīlijā, vakcinācija gan nenorit tik ātri.
Cilvēki steidz iepirkties – pie darbu atsākušiem veikaliem veidojas rindas
No trešdienas, 7. aprīļa, atkal apmeklētājiem vaļā ir veikali, kuri neatrodas lielajos tirdzniecības centros, kuru platība ir lielāka par 7 000 kvadrātmetru. Atvērtajiem veikaliem jāievēro stingras drošības prasības. Un trešdien novērotas garas pircēju rindas ārpus tirdzniecību vietām. Dažviet, lai iegādātos kāroto preci,  rindā uz ielas nācās gaidīt pat vairāk nekā stundu.
Skolotāji Covid-19 laikā: Niecīga samaksa par papildu darbu un bailes inficēties
Kopš februāra visās Latvijas skolās ir atļautas individuālas klātienes konsultācijas, lai varētu palīdzēt skolēniem, kuriem ir mācību grūtības vai psihoemocionālas problēmas. Taču pedagogu arodbiedrība uzskata, ka valsts skolotājiem šo papildu darbu pienācīgi neatlīdzina. Daudzi arī nevēlas doties uz klātienes stundām, jo baidās inficēties ar koronavīrusu. Arodbiedrībai ir ziņas, ka no Covid-19 miruši trīs kolēģi. 
Aprīlis, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt