Sadaļas Sadaļas
Zemākā aktivitāte vakcinēšanās centros Latgalē
Vakcinācijas centri Latvijas lielākajās pilsētās pirmo reizi apmeklētājiem durvis ver Lieldienu brīvdienās. Lielākā interese no iedzīvotājiem ir Rīgā. Savukārt salīdzinoši zemākā aktivitāte – Latgalē. Viens no punktiem izveidots koncertzālē Latgales vēstniecība “Gors”.
Cēsīs vakcīnu saņem kā Lieldienu dāvanu
Šī vakcīna ir kā Lieldienu dāvana – ar šādu un līdzīgiem salīdzinājumiem šodien neskopojās cēsnieki. Cēsīs masu vakcinācijas centrs sāka darboties 4. aprīlī – pirmajās Lieldienās. Un daudzi no tiem, kas ieradās, pauda cerību, ka saņems ceļazīmi drošākai ikdienai, kā arī ar laiku varēs atgriezties pie ierastās dzīves.
Vairāki vakcinācijas centri darbosies vēl divas dienas pēc Lieldienu brīvdienām
Daļa no lielajiem vakcinācijas centriem strādās arī pēc Lieldienu brīvdienām – 6. un 7. aprīlī, lai varētu nodrošināt iespēju vakcinēties tiem iedzīvotājiem, kuri saņēma uzaicinājumu, bet nevarēja brīvdienu plānu dēļ ierasties vai nebija vajadzīgā ārsta nosūtījuma. Centri darbosies, lai turpinātu arī citu prioritāro iedzīvotāju grupu vakcināciju, informēja Veselības ministrijas pārstāvji.
Lielbritānija izmēģinās vakcinācijas sertifikātus masu pasākumos
Lielbritānijas valdība paziņojusi, ka nākamo nedēļu laikā dažādos pasākumos, tostarp futbola mačos, tiks izmēģināta „Covid statusa sertifikācijas” jeb "vakcinācijas sertifikātu” sistēma. Dauningstrīta apstiprinājusi, ka Lielbritānija plāno izdot personu apliecinošu dokumentu, kurš norāda uz to, vai cilvēki ir vakcinēti, vai viņiem ir antivielas un vai tests, ja tāds bijis, ir negatīvs. Šo sistēmu plānots izmēģināt neskatoties gan uz leiboristu, gan paša premjerministra Borisa Džonsona partijā esošo politiķu pretestību.
Igaunijas veselības ministrs kritizē vakcinācijas centra operatora darbu
Tallinā Lieldienu brīvdienās sākuši darbu divi masu vakcinācijas centri. Piektdien un sestdien pret Covid-19 tur sapotēti 4230 cilvēki, tomēr temps esot pārāk lēns. Pašlaik potēties pret Covid-19 var cilvēki, kas vecāki par 65 gadiem, kā arī tie par 60 gadiem vecākie iedzīvotāji, kuri ir riska grupās. Tomēr apmēram 40% to, kas sestdien, 3.aprīlī, tika sapotēti vienā no centriem, bija vecumā no 50 līdz 65 gadiem.
Aprīlis, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt