Sadaļas Sadaļas
Pārbauda Covid-19 ierobežojumu ievērošanu draudzē «Kristus pasaulei»; video ierakstos arī tiesnese Sladzevska
Valsts policijas Teikas iecirknis sācis resorisko pārbaudi, lai noskaidrotu, vai reliģiskā draudze “Kristus pasaulei” nav pārkāpusi epidemioloģiskās drošības noteikumus. Pārbaude sākta saistībā ar draudzes mājaslapā publicētajiem dievkalpojumu videoklipiem. Viena no dievkalpojumu dalībniecēm, kas piedalās šajos pasākumos, ir arī Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesnese Ieva Sladzevska.
FOTO: Rīgas Centrāltirgū atklāts masu vakcinēšanas centrs
Ceturtdien, 1. aprīlī, Rīgas Centrāltirgus Gastronomijas paviljonā atklāts pirmais Rīgas pašvaldības masu vakcinācijas centrs. Vakcinācijas procesa nodrošināšanai atvēlēta aptuveni 700 kvadrātmetrus liela paviljona daļa, kas aprīkota ar nepieciešamajām mēbelēm un starpsienām, informēja Rīgas dome.
VM informē par Covid-19 vakcinācijas centru gatavību un atklāj kampaņu «2 miljoni iemeslu vakcinēties»
Latvijā turpinās vakcinācijas pret Covid-19 gaita. Vakcinācijai gatavi arī liela mēroga vakcinācijas centri, kuri darbu sāks jau 3. aprīlī. Veselības ministrija (VM) ceturtdien iepazīstināja ar visu liela mēroga vakcinācijas centru gatavību, kā arī informēja par kampaņas “2 miljoni iemeslu vakcinēties” uzsākšanu. Kampaņa ir turpinājums līdz šim veiktajām sabiedrības informēšanas iniciatīvām. 
Varēs notikt amatierkolektīvu, interešu un profesionālās ievirzes izglītības nodarbības ārtelpās
Nolūkā mazināt Covid-19 izplatību Latvijā un novērst jaunā, daudz infekciozākā vīrusa Lielbritānijas celma pārnesi sabiedrībā, valdība lēma saglabāt lielāko daļu līdz šim noteikto drošības pasākumu, vienlaikus no 7. aprīļa sperot pirmo soli drošības pasākumu izmainīšanā un atļaujot amatierkustības kolektīvu, kā arī interešu un profesionālās ievirzes kultūrizglītības dalībnieku nodarbības ārtelpās grupās līdz 10 personām, informēja Kultūras ministrijas pārstāvji.
Drošajos novados klātienē mācīsies 1.–6. un 12. klašu skolēni
Pēc Lieldienām, no 7. aprīļa, ja būtiski nepieaugs saslimstība ar Covid-19, klātienes mācības ārā varēs organizēt visā valstī, bet pašvaldībās, kurās nav liela saslimstība ar Covid-19 klātienē telpās mācīsies arī 5. un 6. klašu skolēni un arī 12. klases.
PVO: Eiropā vakcinācija pret Covid-19 ir nepiedodami lēna
Vakcinācijas kampaņa Eiropas Savienībā ir nepiedodami lēna, un saslimstības rādītāji mūsu reģionā turpina palielināties jau sesto nedēļu pēc kārtas. Ar šādu brīdinājumu nācis klajā Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Eiropas birojs.
Aprīlis, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt