Sadaļas Sadaļas
Igaunijas valdība vienojas par stingrākiem ierobežojumiem, stāsies spēkā ceturtdien
Igaunijas valdība pirmdien vakarā vienojās ievērojami pastiprināt ierobežojumus, kas nepieciešami, lai samazinātu Covid-19 izplatīšanos, jo stāvoklis Igaunijas slimnīcās tiek raksturots kā "ārkārtīgi kritisks". Ierobežojumi stāsies spēkā ceturtdien un būs līdzīgi tiem, kas pašlaik jau noteikti Latvijā: visiem bērniem būs jāmācās attālināti, tiks slēgti gandrīz visi veikali, vairs nevarēs apmeklēt restorānus un nodarboties ar sportu iekštelpās.
Rehabilitācija pienākas arī koronavīrusu smagi pārslimojušajiem
Kopš gada sākuma līdzās insulta un traumu pacientiem valsts apmaksāta rehabilitācija pienākas arī tiem, kuri smagi slimojuši ar koronavīrusu. Programmā īpašu uzmanību pievērš tieši elpošanai. Kaut  dažkārt galvenais uzdevums ir palīdzēt pacientiem atgūt spēkus pat tik vienkāršām darbībām kā uzkāpšanai līdz otrajam stāvam. Jo fiziski viņi ir ļoti novājināti.
Siekalu testi Covid-19 atklāj vairākos bērnudārzos
Līdz ar iknedēļas darbinieku skrīninga testēšanu katru nedēļu inficēšanos ar koronavīrusu apstiprina vairākos bērnudārzos. Pašlaik Veselības inspekcija apkopojusi informāciju par pirmo testēšanas nedēļu februāra beigās, un tajā inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta 62 pirmsskolu darbiniekiem. Vairākiem darbiniekiem nebijušas nekādas saslimšanas pazīmes. Tā kā tieši mazie bērni ir vīrusa lipīgākās versijas galvenie izplatītāji, bērnudārzu darbinieku testēšana pašlaik ir vienīgais veids, kā pedagogiem darbā justies droši, atzina vairāku bērnudārzu vadība.
Eiropā vieni atceļ, bet citi pastiprina Covid-19 ierobežojumus
Eiropa joprojām ir viens no koronavīrusa Covid-19 pandēmijas epicentriem, tomēr epidemioloģiskā situācija dažādās valstīs ievērojami atšķiras. Kamēr dažas valstis pamazām atvieglo pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumus, citās valstīs tie jāpadara stingrāki.
Britu skolēni priecājas par iespēju atkal doties uz skolu
Pēc vairāk nekā divu mēnešu pārtraukuma pirmdien Anglijas skolēniem atkal bija iespēja doties uz skolu, lai atsāktu mācības klātienē un beidzot satiktu klasesbiedrus. Ne mazāk priecīgi bija bērnu vecāki, kam bērnu tālmācības process bijis nopietns pārbaudījums.
Marts, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt