Kilograms kultūras
Šonedēļ
KG Kultūras
Žūrija iesaka
Liene Jakovļeva
Desmitās jubilejas zīmē šovasar ritēs laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls "Re Rīga!". No 17. līdz 21. augustam divās pilsētas apkaimēs – Sporta ielas kvartālā un Āgenskalnā – satikšanās prieks valdīs izrādēs gan no Baltijas, gan citām valstīm. Ar vadmotīvu "Hello, and follow me!" ("Sveiki, un sekojiet man!"), kas atsaucas uz festivāla galvenajiem viesmāksliniekiem – Beļģijas cirka apvienību "Be Flat", festivāla rīkotāji apsolījuši žanriski, tematiski un formāta ziņā bagātīgu, piesātinātu un krāšņu notikumu programmu.
Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris augustu izvēlējies par sava festivāla "LNSO vasarnīca" norises laiku. Notikumu afišā ar devīzi "Mūzikas festivāls ģimenei un draugiem" rodami simfoniskie koncerti ar lielisku pašmāju mūziķu un izcilu viesu klātbūtni, neakadēmiskāki pieskārieni un norises pavisam maziem klausītājiem, jauniestudējums jauniešiem, Latvijas pirmatskaņojums un gaidītas atkalsatikšanās. Plašs notikumu spektrs dažādām gaumēm un iespējas ar pilnu elpu izbaudīt Ventspili ir visai drošs apsolījums 19., 20. un 21. augusta kulturālai piepildīšanai.
Notikumus var atrast arī divatā ar grāmatu. Satumsušās vakarstundās vai laiskos pēcpusdienas atpūtas brīžos varam iepazīt rakstnieka Arno Jundzes Veidenbaumu. Latviešu prozas un literatūrzinātnes mijiedarbes projekta "Es esmu…" jaunākajā romānā "Es nemiršu neka" tā autors dokumentē dzejnieka, tulkotāja un publicista Eduarda Veidenbauma dzīves pēdējo pusotru mēnesi, vienlaikus aptverot visu mūžu. Ja Arno Jundze atzīst, ka, rakstot romānu, atklājumi nākuši viens aiz otra, tad ļoti ticams, tādi būs arī grāmatas lasītājiem.
Jaunākās ziņas
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt