Sadaļas Sadaļas
Arturs Vaiders: Miķelis Rubenis. Soģis un stāstnieks

2014.gadā sporta balva „Par mūža ieguldījumu” piešķirta Miķelim Rubenim, kam rit 82.dzīves gads. Tagad, protams, var sākties strīds. Sporta žurnālisti teiks, ka Miķelis ir viņējais, jo jau vairāk nekā 50 gadus ir rakstītā vārda lielmeistars. Futbola tiesneši apgalvos, ka Rubenis vispirms ir no tiesnešu ģildes, jo ar futbola svilpi darbojies jau pirms 60 gadiem un joprojām ir šajā vidē.

Nosauks Latvijas Gada balvas sportā nominantus

Latvijas Gada balvas sportā organizatori ceturtdien nosauks pretendentus 15 nominācijās, kā arī pasludinās balvas par mūža ieguldījumu ieguvēju, pavēstīja Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK). Pārējo balvu ieguvēji kļūs zināmi 23. decembrī svinīgajā noslēguma ceremonijā, kas notiks kultūras pilī "Ziemeļblāzma".

Sācies balsojums par 2014.gada populārāko sportistu Latvijā

Atklāts līdzjutēju balsojumu par šā gada populārāko sportisti vai sportistu Latvijā. Balvas ieguvējs tiks pasludināts Latvijas Gada Balvas Sportā 2014 svinīgajā pasniegšanas ceremonijā, kas 23. decembrī norisināsies kultūras pilī Ziemeļblāzma, pavēstīja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) pārstāvis Mārtiņš Mālmeisters..

Ikauniece saņem gada labākā vieglatlēta balvu

Daudzcīņiece Laura Ikauniece otrdien Rīgā saņēma Latvijas gada labākā vieglatlēta balvu, ko Latvijas Vieglatlētikas savienība (LV) piešķīra pēc vairāku aptauju rezultātu apkopošanas. Jaunajā sezonā Ikauniece koncentrēsies startiem vasaras sezonā, taču startēs arī ziemā, un pašmāju līdzjutēji viņu varēs redzēt sestdien Kuldīgas Katrīnas kausa izcīņā.

Latvijas Gada balvu sportā par mūža ieguldījumu saņems Imants Pļaviņš

Šodien svinīgā ceremonijā tiks pasludināti Latvijas "Gada balvas sportā 2013" ieguvēji. Novērtējot ieguldījumu neskaitāmu bērnu fiziskā attīstīšanā un pilnveidošanā, kā arī ievērojamu sportistu sagatavošanā profesionālai karjerai balvu par mūža ieguldījumu saņems Jaunatnes basketbola treneris un ilggadējais Basketbola federācijas sekretārs Imants Pļaviņš.

Pasniegs Latvijas gada balvas sportā

Svinīgā ceremonijā kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, piektdien pasniegs tradicionālās Latvijas Gada balvas sportā aizejošā 2013. gada izcilniekiem. Balvas pasniegs 15 nominācijās, tostarp gada labākajam sportistam un sportistei.

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt