Sadaļas Sadaļas
Gada balvas sportā laureāti uzteic komandas ieguldījumu

Latvijas gada balvas sportā trešdien saņēmušie izcilnieki svinīgajā ceremonijā un pēc tās uzteica savas komandas atbalsta nozīmi, jo arī individuālajos sporta veidos vienatnē gūt augstus sasniegumus nav iespējams. Piekto reizi karjerā par labāko vīriešu konkurencē nosauca skeletonistu Martinu Dukuru, kurš sarunā Latvijas Radio atzina, ka balva ir patīkama atzinība, tomēr ik gadu to izcīnīt kļūst arvien grūtāk.

Labākie no labākajiem saņems gada balvas sportā

Svinīgā ceremonijā trešdien Rīgā tiks pasludināti Latvijas gada balvas sportā uzvarētāji 15 nominācijās. Pasākums notiks Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā un no plkst. 21.20 to rādīs Latvijas Televīzijas 1. kanāls. 

Arturs Vaiders: Arī aptauja ir spēle

Katra gada beigās pār sporta fanu galvām gāžas dažādu aptauju un nomināciju lavīna. Ir taču patīkamāk, ja zem eglītes līdzās dāvanu maisam "guļ" arī populārais sportists, labākais vieglatlēts, jaunā zvaigzne... Atšķirībā no skrejceliņa vai laukuma, te visu izšķir nevis sekundes vai punkti, bet žūrijas, ekspertu vai fanu subjektīvais balsojums, kas beigu beigās rezultējas arī kaut cik objektīvā iznākumā.

LTV žurnālisti vērtē gada notikumu sportā

Kurš būs gada notikums sportā? To “Sporta studija” raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” stilā vaicāja Latvijas Televīzijas žurnālistiem. Divi no četriem dalībniekiem atzina, ka gada notikums ir Siguldā notikušais Pasaules čempionāts kamaniņu sportā, pa vienai balsij Eiropas čempionātam basketbolā vīriešiem un Eiropas volejbola konfederācijas Eiropas čempionāta posms pludmales volejbolā vīriešiem.

Uz gada labākā sporta skolotāja balvu pretendē Zemgales pedagogi

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkotajā konkursā “Gada sporta skolotājs” uz titulu kandidē pedagogi no Bauskas, Jelgavas un Jelgavas novada, trešdien informēja IZM. Uz gada labākā sporta skolotāja balvu pretendē Inga Striška no Sesavas pamatskolas, Nataļja Gorškova no Jelgavas 4.vidusskolas un Linda Jakutāviča no Codes pamatskolas.

BMX pamatlicējs Latvijā Siliņš saņems balvu par mūža ieguldījumu sportā

Par Latvijas BMX riteņbraukšanas tēvu dēvētais Jānis Siliņš saņems balvu par mūža ieguldījumu sportā, trešdien kļuva zināms pēc Latvijas Gada balvas sportā žūrijas balsojuma. Profesionālajā karjerā 70 gadu vecais Siliņš ir izveidojis BMX klubu un sacensību sistēmu, kas arvien veiksmīgi darbojas.

Gada labākā sporta skolotāja balvu pasniegs arī otrai pretendentei

Rīgas 41.vidusskolā ceturtdien pasniegs pērnā gada labākā sporta skolotāja balvu Antrai Švernai, kura kļūs par jau par otro balvas ieguvēju. Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Sporta departamenta direktors Edgars Severs Latvijas Radio paskaidroja, ka pirmo divu vietu ieguvējus šķīra tikai viens punkts, tādēļ IZM nolēma pasniegt divas identiskas balvas.

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt