Sadaļas Sadaļas
Iemesli, kādēļ Haralds Silovs varētu kļūt par gada populārāko sportistu
Gluži likumsakarīgi gada nozīmīgākais starts Haraldam Silovam bija Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs, kur viņš sasniedza Latvijas ātrslidošanas vēsturē nebijušus panākumus, lai gan neizpalika arī vilšanās brīži. Īpaši Silovs ir gandarīts, ka viņam olimpisko spēļu noslēguma pasākumā bija uzticēts nest Latvijas karogu, un sportists aicina ikvienu novērtēt cilvēkus, kas ikdienā ir mums blakus, palīdzot kļūt arvien labākiem. Ģimene - tas ir spēks, uzsver Latvijā vienīgais ātrslidotājs, un viņš ļoti labi zina, ko saka. Startu Phjončhanā Silovs veltīja sava priekšlaicīgi mirušā brāļa piemiņai.
Uz gada sporta skolotāja balvu pretendē Gulbenes, Bauskas un Salas novada pedagogi
Uz Gada sporta skolotāja titulu Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konkursā pretendēs trīs nominanti, pirmdien informēja organizatori. Cerības uz balvu saglabā Aiva Aišpure no Bauskas sākumskolas, Sarmīte Gobiņa no Gulbenes sākumskolas un Pēteris Krastiņš no Salas vidusskolas. Konkursa uzvarētāju nosauks “Latvijas Gada balvas sportā 2018” apbalvošanas ceremonijā 21. decembrī.
Gada sporta žurnālists: Par Latvijas basketbola izlasi paliek neatbildēti jautājumi
Neskaidrā procesa dēļ Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības galvenā trenera izvēlēšanās kļuva par vienu no gada negācijām sportā, uzskata Gada balvu sportā saņēmušais žurnālists Ingmars Jurisons. Latvijas Radio raidījumā "Piespēle" viņš uzsvēris, ka arī izlases komplektēšanā izpaudušās nevēlamas tendences, atkāpjoties no sportiskajiem principiem.
Šogad nepieredzēti daudz kandidātu gada balvām sportā
Jau ceturtdienas vakarā viens no svarīgākajiem notikumiem sporta dzīvē, kas būs kā kopsavilkums aizejošajam gadam – “Gada balvas sportā 2017”. Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis “Rīta Panorāmai” atzina, ka šogad Latvijas sportisti guvuši ievērojamus panākumus.
Svarcēlāja Koha ceļā uz panākumiem grib nostabilizēties jaunā svara kategorijā

Gada balvu sportā kā uzlecošā zvaigzne ceturtdien saņēmusī svarcēlāja Rebeka Koha Latvijas Radio apliecināja, ka ir apņēmusies nopietni strādāt, lai uzlabotu rezultātus jaunā svara kategorijā un gūtu augstus panākumus arī turpmāk. Rio olimpiskajās spēlēs 4.vietu ieguvušās sportistes nākamais nozīmīgais starts būs Eiropas čempionātā.

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt