Šķiršanās un bērnu (ne)dalīšana. Emocionālās vardarbības stāsta 6.daļa
Tēvs psiholoģiski terorizē māti. Meita, aizstāvot mammu, tiek pazemota no tēva ģimenes puses. Radiniece ārste, ar kuru ģimene dala mitekli, meiteni dzen smagā stresā un izmisumā. Tie ir tikai daži no piemēriem, kā meitene cietusi šajā, it kā labi situētajā ģimenē. Piedzīvotā emocionālā vardarbība likusi viņai vēl bērna vecumā apsvērt pašnāvības iespējas. Tagad kad pieaugusi, sieviete anonīmi nolēma pastāstīt šīs savas vissāpīgākās atmiņas, lai kāds varbūt ieklausītos un ar citu bērnu tā nenotiktu. Stāsta sestā daļa. 
Mamma nemākot uzsmērēt sviestu uz maizes. Emocionālās vardarbības stāsta 2. daļa
Tēvs psiholoģiski terorizē māti. Meita, aizstāvot mammu, tiek pazemota no tēva ģimenes puses. Radiniece ārste, ar kuru ģimene dala mitekli, meiteni dzen smagā stresā un izmisumā. Tie ir tikai daži no piemēriem, kā meitene cietusi šajā it kā labi situētajā ģimenē. Piedzīvotā emocionālā vardarbība likusi viņai vēl bērna vecumā apsvērt pašnāvības iespējas. Tagad, kad pieaugusi, sieviete anonīmi nolēma pastāstīt šīs savas vissāpīgākās atmiņas, lai kāds varbūt ieklausītos un ar citu bērnu tā nenotiktu. Stāsta otrā daļa. 
Iepazīsti labdarības maratona «Dod pieci!» uzticīgos ziedotājus!
Ir pagājušas 24 stundas, kopš trīs Latvijas Radio 5 – pieci.lv dīdžeji stikla studijā tiešraidē vāc ziedojumus apmaiņā pret dziesmu, lai palīdzētu cilvēkiem, kas cietuši no vardarbības ģimenē. Daži ziedotāji, respektējot 2 metru distancēšanos un valstī esošos epidemioloģiskos ierobežojumus, apmeklē Doma laukumu, kur norisinās labdarības maratons “Dod pieci!”, lai tur atstātu savus ziedojumus.
Labdarības maratons «Dod pieci!». 1. diena
Stikla studijā Doma Laukumā Latvijas Radio 5 dīdžeji Toms Grēviņš, Elīna Baltskara un Magnuss Eriņš tiešraidē visas dienas garumā atskaņoja tikai par ziedojumiem izvēlētas dziesmas. No dīdžejiem norobežoti ar stikla sienu, studijā viesojās arī mūziķi un citi viesi, to skaitā Valsts prezidents Egils Levits.
Man bija dotības, bet tēvs apcirpa spārnus. Emocionālās vardarbības stāsta 1. daļa
Tēvs psiholoģiski terorizē māti. Meita, aizstāvot mammu, tiek pazemota no tēva ģimenes puses. Radiniece ārste, ar kuru ģimene dala mitekli, meiteni dzen smagā stresā un izmisumā. Tie ir tikai daži no piemēriem, kā meitene cietusi šajā it kā labi situētajā ģimenē. Piedzīvotā emocionālā vardarbība likusi viņai vēl bērna vecumā apsvērt pašnāvības iespējas. Tagad, kad pieaugusi, sieviete anonīmi nolēma pastāstīt šīs savas vissāpīgākās atmiņas, lai kāds varbūt ieklausītos un ar citu bērnu tā nenotiktu. Pirmā stāsta daļa.
Kā izbeigt varmācīgas attiecības. Pieredzes stāsti un speciālistu ieteikumi
Ir sācies 2020. gada labdarības maratons "Dod pieci!", kurā šogad uzmanību pievērš vardarbībai ģimenē. Ikviens var atbalstīt sievietes, kuras ir gatavas pateikt “nē” vardarbīgām attiecībām, bet nespēj to izdarīt, jo nepietiek līdzekļu, lai uzsāktu patstāvīgu dzīvi, kurā nesit, neapvaino un nepazemo.
«Vardarbība ir psiholoģisks defekts» – labdarības maratonu «Dod pieci!» atklāj prezidents Egils Levits
Labdarības maratons “Dod pieci!” sācies, un tā pirmais ziedotājs ir Latvijas Valsts prezidents Egils Levits. Viņš "Dod pieci!" studijā uzsvēra, ka vardarbības līmenis Latvijā ir augsts, bet vēl augstāka ir sabiedrības tolerance pret to. Ir svarīga tūlītēja palīdzība cietušajam, darbs ar varmāku, kā arī iecietības pret vardarbību mazināšana Latvijas sabiedrībā.
Jaunākās ziņas
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt