Rīga

Tautas panorāma

Pašvaldību vēlēšanu 2017 rezultāti (līdz: 04.06, 12:11)

(Avots: CVK)

 • Nobalsojuši: 727 839 / 1 443 801 (50,41%)
+ -
 • 1. "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija, Partija "Gods kalpot Rīgai"

  50,82%
 • 2. Latvijas Reģionu Apvienība, "Latvijas attīstībai"

  13,66%
 • 3. Jaunā konservatīvā partija

  13,42%
 • 4. Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”

  9,25%
 • 5. Partija "VIENOTĪBA"

  6,26%
 • 6. Zaļo un Zemnieku savienība

  3,3%
 • 7. Politiskā partija "KPV LV"

  1,53%
 • 8. No sirds Latvijai

  0,61%
 • 9. Vislatvijas Sociāldemokrātu kustība "Par neatkarīgu Latviju!"

  0,32%
 • 10. Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

  0,23%
 • 11. Eiroskeptiķu Rīcības partija

  0,22%

Ziņojumu dēlis

Pievienot komentāru
LTV Panorāma
Tā kā neizdevās nointervēt Rīgas mēru Nilu Ušakovu klātienē, aicināt atbildēt uz mūsu un iedzīvotāju jautājumiem te: 1. Kad tiks atrisināta problēma ar piespiedu zemes nomu zem dzīvojamajām mājām, ko spiesti maksāt daudzi Rīgas iedzīvotāji? 2. Daudzās citās Latvijas pilsētās, piemēram, Valmierā, Talsos, mājas lielākoties ir nosiltinātas, turpretim Rīgā tādas ir tikai dažas. 3. Kāpēc uz krievu plūsmas bērnudārziem rindas ir mazākas, nekā uz latviešu plūsmas? 4. Kāpēc Rīgā ir tik augsts nekustamā īpašuma nodoklis, ja Tallinā un Viļņā nav vispār? 5. Kāpēc nepietiekami remontē pagalmus un ceļus pie daudzdzīvokļu mājām? Viens no daudziem piemēriem – Bieriņi. 6. Pļavniekos Rembates iela ir neizbraucama, iedzīvotāji to cenšas labot ar pašu spēkiem. Kāpēc ielas remonts tiek solīts ne ātrāk par 2020.gadu? 7. Kāpēc Rembates ielā pašvaldības policija autoīpašniekiem regulāri liek sodus par stāvēšanu zaļajā zonā, kurs tu nemaz nav? (turpinājums sekos)
Latvijas Sabiedriskie mediji
Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova preses dienesta iesūtītās atbildes uz Tautas panorāmas jautājumiem skatīt pielikumā
LTV Panorāma
8. Tiek skandēts, ka jāšķiro atkritumi, bet, kā lai šķiro, ja pie mikrorajona atkritumu konteineru novietošanas vietā ir tikai viens vienīgs plastmasas atkritumu konteineris, kas vienmēr ir pilns un viss pārējais mētājas apkārt? 9. Daudzos mikrorajonos ziemā sētnieki vairs netīra pagalmus, jo viņiem ir samazināta alga ar atpakaļejošu datumu un darba pienākumos tas vairs nav noteikts. 10. Kāpēc bieži vien bijušo koku vietā, parādās nevis jauns koks, bet laukums tiek noklāts ar asfaltu? 11. Kāpēc riteņbraucējiem netiek nodrošināta draudzīga infrastruktūra pietiekamā daudzumā un tādēļ tiek apdraudēta gan gājēju, gan arī pašu riteņbraucēju drošība? 12. Vasarā Rīgas ostā piestāj daudzi kruīza kuģi, bet pirmais iespaids par Rīgu viņiem rodas no redzamās laimētavas un "lieliski" sarūsējušā un krāsas nolupušā Vanšu tilta. Jūsu komentārs? 13. Kāpēc vēl joprojām, daudzām mājām Rīgā nav pieejama nedz kanalizācija, nedz arī ūdensapgādes sistēmas.
LTV Panorāma
14. Vai varat atrisināt problēmu ar nestrādājošo pensionāru pārvietošanos sabiedriskajā transportā sastrēgumu maksimumstundās? 15. Kāpēc mērs bieži vien klaji bēg no medijiem un nespēj atbildēt uz nepatīkamiem jautājumiem?
Par Ko Balsot
http://parkobalsot.lv
Ligita
Diemžēl,m Rīga ir netīra, nekopta graustu pilsēta - māju fasādes nolupušas, noķēpātas, pavārtes, kāpņu telpas daudzās vietās smirdīgas, vēl pēc talkas visur mētājas atkritumi, kuri pa ziemu sakrājušies, pie mājām pat normālu atkritumu tvertņu nav. Uz RD jau lielā talka neattiecas, nekādu aktivitāšu nebija, pat sētnieki neko nedarīja. Nožēlojams skaits, par ko ir pārvērtusies Rīga. Mūsu mājā Krāsotāju 6a spēcīga lietus un sniega kušanas laikā veidojas liela peļķe, gadās,ka pat uz ielas ārā netiek bez gumijas zābakiem, mājā ir sausā tualete, kurai pat normālu vāku nav, smird tā, ka reizēm pat logus nevar attaisīt, kāpnes izdrupušas, remonts kāpņu telpā nav bijis gadus 40, jumta remontam tiek vākta nauda, bet pagaidām nekādu remontu neredzam, daļa īrnieku vispār nemaksā par komunālajiem, toties braukā ar lepnām mašīnām. Bet nekas, tā turpinās gadiem. Nožēlojami, lai neteiktu briesmīgi. Kad beidzot RD sāks domāt arī par šādu māju īrniekiem? RD jau mūs par cilvēkiem neuzskata.
Andra
Rīgu ir pārņēmuši koku nīdēji. Tā runāšana par zaļo pilsētu ir tukši dūmi. Ja salīdzina kanālmalas apstādījumus pirms 10 gadiem un tagad - nav pat palikusi puse. Neredz jau arī jaunos koku stādījumus. Ja kaut ko rekonstruē, tad labākā gadījumā sastāda tos kapu žodziņus - klintenes.
Skumji
Par esošo RD domes darbu - tā ir ES fondu nauda, kas plūst lielos apjomos. Iepriekšējo mēru laikā tāda nebija. Plus vēl izmantojot iepriekšējo gadu uzkrātās finansiālās rezerves. Nevajadzētu aizmirst, ka Rīgai tagad ir krietni vairāk kredītu kā pirms Ušakova. Sociālisms ir tikmēr kamēr ir sveša nauda. Tādēļ, lūdzu, nemelojiet par 'izcilo darbu'. Kurš arī nav izcils... Redzot kas notiek SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” un Rīgas Satiksmē, cik gļēvs bija mērs Zolitūdes lietā un, cik švaka ir Barona iela.. Neredzu Ušakovu labāku par iepriekšējiem. Ja nu vienīgi muldēšanas ziņā. Tur gan viņš pārspēj visus.

Tautas panorāma izbraukumā