Sports
Parīze - 2024 >
Patiesā uzvara >
Futbola Čempionu līgas ceturtdaļfināli sākas ar rezultatīviem grandu neizšķirtiem
Madrides "Real" un Mančestras "City" futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā spēlēja neizšķirti, cīņai Madridē noslēdzoties ar rezultātu 3:3. Londonas "Arsenal" futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā nenosargāja pirmā puslaika ievadā gūto pārsvaru, taču otrajā puslaikā atspēlējās un cīņu noslēdza neizšķirti. "Arsenal" savā laukumā ar rezultātu 2:2 spēlēja neizšķirti ar Minhenes "Bayern".
Latvijas tenisistes Billijas Džīnas Kingas kausā zaudē Nīderlandei
(papildināts)
Latvijas tenisistes Billijas Džīnas Kingas kausā zaudē Nīderlandei (papildināts)
Darja Semeņistaja otrdien Portugālē uzvarēja Latvijas tenisa komandai pirmajā spēlē Billijas Džīnas Kingas kausa Eiropas/Āfrikas zonas pirmās grupas turnīra mačā pret Nīderlandi. Ne tik veiksmīgs sekoja turpinājums, jo Aļona Ostapenko otrajā vienspēlē zaudēja un neveiksmi latvietes cieta arī dubultspēlē.
Izlases hokejists Freibergs: Pārbaudes spēles pret somiem būs ļoti smagas
Pasaules čempionātam hokejā turpina gatavoties Latvijas izlase, kam treniņos pievienojās aizsargs Ralfs Freibergs un pašmāju čempionāta vērtīgākais spēlētājs vārtsargs Linards Feldbergs. Freibergs intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka komandu nākamajās spēlēs pret Somiju gaida smags pārbaudījums.
Hokeja izlases treneris Vītoliņš: Ikvienam komandā jābūt gatavam darīt melno darbu
Latvijas izlase nevar sapulcēt tikai hokeja izcilības, lai pasaules čempionātā katram atvēlētu stingri noteiktu lomu spēles zīmējumā, tādēļ ikvienam jābūt gatavam komandas interesēs veikt arī melno un nepateicīgo darbu, otrdien sarunā Latvijas Televīzijā pastāstīja valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš.