Sports / Teniss
Pasaulē sestais labākais juniors lūko psiholoģisku noturību. Intervija ar tenisistu Ozoliņu
Veiksmīgi aizvadīts gada pirmais "Grand Slam" turnīrs junioru konkurencē pievērsa uzmanību 17 gadus vecajam Kārlim Ozoliņam, kurš pēc atgriešanās no Austrālijas nopietni gatavojas sezonas turpinājumam. Šosezon Ozoliņš jau izvirzījis mērķi apliecināt sevi pieaugušo tenisā, kur jāsāk būs zemāka ranga "Futures" turnīros, lai vēlāk jau kāptu augstāk profesionāļu rangā.
Latvijas tenisiste Bartone lūko pārcelties uz Vāciju, sportistes nodomus vērtē dažādi
Viena no talantīgākajām Latvijas jaunajām tenisistēm Kamilla Bartone pagājušajā nedēļas nogalē sociālajos medijos paziņoja, ka grasās pieņemt Vācijas pilsonību, lai turpmāk starptautiskos mačos pārstāvētu šo valsti. Tas izsauca pamatīgu viļņošanos Latvijas tenisa sabiedrībā, vieniem zākājot pašmāju Tenisa savienību par nespēju novērst šādu Bartones soli, bet otriem to uztverot kā daļu no mūsdienu globalizācijas sportā.
Jaunais tenisists Ozoliņš. Pretendents uz Latvijas pirmās raketes lauru mantošanu
Latvijas vīriešu teniss līdz ar Ernesta Gulbja nesekmīgo spēli un kritienu reitingā pēdējos gados palicis ēnā un gandrīz visu uzmanību pelnīti saņem Latvijas sieviešu tenisistes. Vēl Gulbja ziedu laikos Latvijas tenisā aiz viņa bija sava veida vakuums, jo vēl viena tāda spēlētāja mums nebija, turklāt īsti nebija saskatāms, kurš turpinās viņa iesākto. Iespējams, Gulbim nu ir izaudzis mantinieks – 17 gadus vecais Kārlis Ozoliņš, kurš ar sekmīgo spēli "Australian Open" junioru sacensībās sevi pieteicis kā potenciālu nākamo Latvijas vīriešu tenisa līderi.
Latvijas tenisistes vienspēlēs revanšējas titulētajām ASV līderēm, izšķirošajā dubultspēlē zaudē
Latvijas spēcīgākās tenisistes Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova sestdien ASV pilsētā Everetā divās vienspēlēs pret pasaules ranga TOP 10 pretiniecēm Sofiju Keninu un Serenu Viljamsu panāca neizšķirtu 2:2 Federācijas kausa kvalifikācijas mačā, liecina rīkotāju informācija. Mača uzvarētāju noteica izšķirošajā dubultspēlē, kurā mājinieces bija pārākas par Latvijas līderēm.
Tenisistes Sevastova un Ostapenko zaudē amerikānietēm Federācijas kausa mača ievadā
Latvijas tenisistes Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko piektdien ASV pilsētā Everetā zaudēja mājiniecēm Sofijai Keninai un Serenai Viljamsai pirmajās divās vienspēlēs Federācijas kausa kvalifikācijas mačā, liecina rīkotāju informācija. Abu spēļu ritējums gan bija atšķirīgs, tomēr rezultātā Latvijas komanda nonāca uz zaudējuma sliekšņa arī mača kopvērtējumā.
Latvijas tenisistēm Federācijas kausa mačā sākas pārbaudījums pret vareno ASV
Latvijas tenisistes agrā sestdienas rītā pēc Latvijas laika sāks ļoti sarežģītu cīņu prestižajā Federācijas kausa izcīņā, izbraukumā mērojoties spēkiem ar vareno ASV komandu, kas desmitiem gadu bijusi spēcīga gan sieviešu, gan vīriešu sacensības, un to apliecina viņu izcīnītie panākumi. Arī šoreiz amerikānietes pulcējušas savu šobrīd spēcīgāko sastāvu.
Gulbis pasaules tenisa rangā pakāpjas 77 pozīcijas, dāmām Ostapenko apsteidz Sevastovu
Ernests Gulbis pēc Austrālijas atklātā čempionāta noslēguma pakāpies 77 pozīcijas augstāk uz 178.vietu pirmdien publicētajā Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā, savukārt sievietēm Latvijas pirmās raketes titulu atguvusi Aļona Ostapenko, kura Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) reitingā tagad apsteidz Anastasiju Sevastovu, liecina organizatoru informācija.
Jaunākie
Interesanti