Sports / Teniss
Ostapenko un Gulbis bažījas par dalību ASV atklātajā tenisa čempionātā
Latvijas tenisa zvaigznēm Aļonai Ostapenko un Ernestam Gulbim ir bažas par dalību 2020. gada ASV atklātajā čempionātā. Turnīrs Ņujorkā paredzēts no 31.augusta līdz 13.septembrim, taču Covid-19 infekcijas izplatība ASV nav mitējusies, jo vēl pirmdien tika konstatēti gandrīz 60 000 inficēšanās gadījumu.
Sevastova piekāpjas pasaules piektajai raketei cīņā par finālu Berlīnē
Anastasija Sevastova otrdien Berlīnes paraugturnīra pusfinālā divos setos ar 6-7, (2-7), 3-6 zaudēja pasaules piektajai raketei Ukrainas tenisistei Elinai Svitoļinai, liecina organizatoru informācija. Ne visā mačā Sevastova spēja parādīt savu labāko spēli, bet bez tās panākumam bija par maz.
Kad saku - braucu mājās, tas nozīmē uz Latviju, uz Liepāju. Intervija ar tenisisti Anastasiju Sevastovu
Pandēmija uz laiku apturēja nepārtraukto karuseli profesionālajā tenisā, kur pasaulē labāko spēlētāju konkurencē savas prasmes spoži ir apliecinājusi Anastasija Sevastova. Profesionālas sportistes gaitās viņa ierasti ir ceļā no vienas turnīra norises vietas uz nākamo, un Latvijas tenisistei bāzes punkts ir arī Vīnē, tomēr intervijā LSM.lv Sevastova pastāstīja, ka mājas arvien ir Liepājā, kur var izbaudīt būšanu pie jūras.
Tenisiste Sevastova pirms starta Berlīnē: Esmu noilgojusies pēc turnīriem
Viena no Latvijas spēcīgākajām tenisistēm Anastasija Sevastova turpina gatavošanos brīdim, kad augusta sākumā varētu pilnvērtīgi atsākties sezona. Sevastova pirmdien aizvadīs pirmo spēli paraugturnīrā Berlīnē, bet pirms došanās uz Vāciju viņa bija atgriezusies mājās Liepājā, lai pilnvērtīgi sagatavotos sezonas turpinājumam. 
Jaunākie
Interesanti