Sports / Teniss
Gulbis apstājas Bāzeles turnīra otrajā kārtā
Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis ceturtdien Bāzeles “ATP World Tour 500” otrajā kārtā sīvā cīņā ar 6:7 (4:7), 6:7 (0:7) piekāpās Francijas tenisistam Žilam Simonam, liecina organizatoru informācija.
Raibā pirmās kārtas spēlē Gulbis vēlreiz pārspēj ASV tenisistu Soku
Ernests Gulbis trešdien Bāzeles turnīra pirmajā kārtā Šveicē divos setos ar 7-5, 6-4 uzvarēja ASV tenisistu Džeku Soku, kuru pārspēja otro reizi nedēļas laikā, liecina organizatoru informācija. Abi tenisisti jau pirmajā setā daudz diskutēja ar tiesnesi par pretinieka iespējamiem pārkāpumiem, un nokaitētā gaisotnē pagāja arī spēles turpinājums.
Gulbis sasniedz divos gados augstāko pozīciju pasaules tenisa rangā
Nedēļas nogalē Stokholmas turnīra finālā spēlējušais Latvijas spēcīgākais tenisists Ernests Gulbis pirmdien publicētajā Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā pakāpās uz 104.vietu, kas savulaik TOP 10 iekļuvušajam spēlētājam ir augstākā pozīcija kopš 2016.gada oktobra vidus, liecina ATP informācija.
Tenisists Gulbis: Man patīk, kā es spēlēju, varu uzvarēt jebkuru
Pēc četru gadu pauzes Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) turnīra finālu sestdien sasniegušais Ernests Gulbis ir pārliecināts par sevi un nešaubās, ka spēj pieveikt ikvienu pretinieku. Gulbis ir apmierināts ar savu spēli un pašsajūtu, vēstīja atpworldtour.com.
Gulbim uzvara pār Soku nodrošina dalību trijos gados pirmajā pusfinālā
Ernests Gulbis pirmajā ceturtdaļfinālā kopš pērnā gada jūlija piektdien Stokholmā trīs setu duelī ar 4-6, 6-3, 6-4 uzvarēja amerikāni Džeku Soku, kurš turnīrā bija izlikts ar ceturto numuru, liecina organizatoru informācija. Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) turnīros Gulbis pusfinālos nav spēlējis tieši trīs gadus.
Gulbis pirmoreiz kopš pērnā jūlija sasniedz ceturtdaļfinālu ATP tenisa turnīrā
Ernests Gulbis ceturtdien vēlu vakarā Stokholmas turnīra otrajā kārtā divos setos ar 6-2, 6-4 pārspēja pasaules rangā 30.vietu sasniegušo 19 gadus veco kanādieti Denisu Šapovalovu un pirmo reizi vairāk nekā gada laikā spēlēs Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) turnīra ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija.
Gulbis sasniedz Stokholmas turnīra otro kārtu
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis otrdien Zviedrijā Stokholmas “ATP World Tour 250” sērijas turnīrā pārvarēja pirmo kārtu, ar 6-4, 6-3 uzvarot mājinieku, 20 gadus veco Mikaelu Īmeru, liecina organizatoru informācija.
Sevastova ar jaunu rekordu cieši pietuvojas TOP 10 tenisa pasaules rangā
Latvijas sieviešu tenisa līdere Anastasija Sevastova pirmdien sasniedza jaunu personisko rekordu Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā, kur pakāpās uz 11.vietu, lai arī iepriekšējā nedēļā nespēlēja, liecina WTA informācija. Jau pirmdien Sevastova aizvadīs pirmās kārtas spēli WTA turnīrā Maskavā.